Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyomast erzek a mellkasomban...

Nyomast erzek a mellkasomban amikor lefekszem aludni. Mitol lehet?

Figyelt kérdés
Az utobbi 3 hetben kb 6 szor tortent meg. Nehez leirni az erzest, de borzasztoan rossz. Van hogy erosen elfog van hogy enyhen. 1 szer volt erosen. Egesz nap semmi bajom de ahogy lefekszem aludni es lehunyom a szemem egybol ramojon. Ugy tortenik hogy lefekszem lehunyom a szemem, az agyam elkalandozik (meg nem alszom de mar majdnem)es igy fel percre ra felijedek felalombol ezzel a nyomas erzessel a mellkasomban, es az agyam is igy megrezzen a felijedes pillanataban, osszekeverednek az informaciok az agyamban. Egyszer nagyon rossz volt es nem akart leallni. Kb 5 szor felijedtem igy es 5. re mar nagyon rosszul voltam azt hittem meghalok es siettem ki a komyhaba vizert. Mertem a venyomast, pulzus kicsit magas volt, tobbi rendben. Ha leultem vagy lefekudtem rosszul lettem. Folyamatosan setalnom kellett 10 percen keresztul, a testem kovetelte a mozgast, bevettem nyugatot es kb 1 ora mulva elaludtam. Elkepesztoen rossz erzes. Mint amikor valaki nagyon rossz hirt kozol veled es annyira rosszul erint hogy azt hiszed osszeesel ugy nyomja a mellkasod. Ez nem fajdalom ez valami fele nyomas, enyhe levegohiany, melegseg erzes.Szerintem az idegekhez is van koze, ha 10 percen keresztul mozognom kell vagy rosszul leszek. Mintha a lelkemet nyomna valami. Nehez emagyarazni. Eddig csak ver es vizelet vizsgan voltam. A holeszterol volt egy picit magas de nem veszes. Milyen vizsgalatokra lenne erdemes mennem meg? Nem stresszes az eletem, boldog vagyok. Nem tudom mitol johet ez. De mondom mostmar kb heti 1x jelentkezik.Es csak egyszer volt nagyon rossz. Azt megegyszer nem akarom atelni. B vitamin kapszulat szoktam bevenni alvas elott miden este. Ha meg elfog akkor a nyugtato tabletta segit. Szivvizsgalatra akarok majd menni, meg fej. Nem tudom hova kellene meg.
2020. máj. 3. 01:18
 1/7 A kérdező kommentje:
22 eves ferfi vagyok
2020. máj. 3. 01:19
 2/7 A kérdező kommentje:
Februar elejen voltam szivvizsgalaton. Minden rendben volt. Ilyen korabban meg soha nem tortent velem. Amugy a semmore ijedek fel felalomban. Nem almodok akkor meg
2020. máj. 3. 01:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Pánikroham.


Így jön ki a feszültség.


Kezdj el sportolni,az levezeti,és megszűnik!

2020. máj. 3. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mas megoldas a sporton kivul?
2020. máj. 3. 08:49
 5/7 A kérdező kommentje:
Eleg pl egy bokszzsak itthora amire levezetem?
2020. máj. 3. 08:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes!
2020. máj. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem alvásparalízis is lehet ami szintén a stressztől vagy a nagyfokú fáradságtól fordulhat elő.
2020. máj. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!