Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg híznom kéne?

Tényleg híznom kéne?

Figyelt kérdés

Sokak szerint sovány vagyok, mások szerint meg nem kéne már híznom. Ezekkel a méretekkel melyik igaz szerintetek?

169cm, 47kg

Mell: 81cm

Mell alatt:67cm

Derék: 60cm

Csípő:75cm



2020. máj. 5. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, túl sovány vagy. Kérdés, mi az oka, mennyi idős vagy. Ha fiatal vagy, akkor lehet, hogy idővel természetes módon hízni, erősödni fogsz. Családtagjaid is általában vékony alkatúak? Akkor lehet genetika. Ha csak te vagy ilyen vékony, akkor esetleg érdemes kivizsgáltatni, hogy nincs-e valami ok a háttérben, pl felszívódási zavar, lisztérzékenység...
2020. máj. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Elfelejtettem írni, 14 éves vagyok. Nincs semmilyen érzékenységem/betegségem, de a családtagjaim mind átlagos testalkatúak, sportolok is, nem tudom ez közrejátszik-e.
2020. máj. 5. 15:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Azzal törödj, hogy az orvos mit mond, ne mások véleményével foglalkozz. Az a lényeg, hogy magadnak, illetve az orvosnak megfelelj
2020. máj. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!