Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkohol fogyasztás után...

Alkohol fogyasztás után szinte azonnal vizelési inger?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt ilyen problémám, de mostanság ha csak egy 2cl jégert vagy egy félüveg sört megiszok, rögtön vizelési ingerem lesz, és miután kimentem utána is nehezen múlik, ha iszok még rá akkor megint előjön, pedig nem nagy mennyiségeket egyáltalán. Tehát a lényeg, hogy nagyon erős inger ez, eddig bőven sokkal több időt bírtam alkohol fogyasztás után. Először télen jött elő, ahol volt hogy kint iszogattam, lehet a hidegtől lett valami? Ötlet? Köszi! 23/F
2020. máj. 5. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Kihajtja belőled a vizet. Szerinted ha sokat iszol miért leszel másnapos...? +Idosodsz, már nem bírod annyira
2020. máj. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2 cent Jäger után 2 perccel nem normális a vizelési inger. Ha elmúlik a vészhelyzet, urológushoz érdemes lenne elmenni.
2020. máj. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.: de épp ezaz hogy nem iszok sokat, már pár korty után előjön, eddig ilyen nem volt, csak azért furcsa és persze idegesítő:D

2. ja lehet az lesz belőle

2020. máj. 7. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!