Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet valami nemi betegségem...

Lehet valami nemi betegségem ezek után is?

Figyelt kérdés

Nehany hete kezdodott h diszkomfomfort erzest erzek a hugycsovemben, gyakori vizelesi ingert, mintha mindig lenne ott a hugycsovemben vizelet vagy valami, de amikor megnezem sosincs semmi.


Kb egy eve volt nemi betegseg szuresem verbol, vizeletbol, clamydia, hiv stb. Ezek negativak voltak

Azota ugyanaz a partnerem van

Azert is feltetelezem h nem valoszinu a nemi betegseg

Hamlani es viszketni szokott a makkom amit egyszeruen nem ertek, nem tudom eldonteni h normalis e vagy nem, masnak is szokott?

Voltam most ezzel a mostani problemammal urologusnal, a vizeletemben keves gennyet latott, szerinte hugyuti fertozes, kaptam ra gyogyszert beszedtem, visszamentem a vizeletem negativ de maga az erzes megmaradt, megint kaptam egy gyogyszert azt szedem jelenleg , de semmi nem tortenik.

Gyakran mintha a holyagomban is ereznek oylan fura erzest h nem tudom tartani. Bicajozas kozben van h elzsibbad az egesz peniszem es a hereim, herezsacskom...


Nagyon szorongos tipus vagyok, lehet h rastresszelek es attol van? Mert az urologus meg is nezte a prosztatam kezzel, meg nyirokcsomokat es semmit nem latott...

Regebben borgyogyaszok is lattak a peniszem vagy 3x biztosan, ekkor gombanak veltek ami miatt hamlott a peniszem, akkor a is volt valoszinu, magat a gombat a piros pottyoket a kenocsok elmualszottak de a viszketes meg hamlas elo elo jon.


Legjobban ez a vizelsi inger zavar olyat is ereztem h elelvezes utan ego erzes votl pisilni meg utana erosebben jon ez az erzes amit leirtam.


Eleg tanacstlaan vagyok, nem tudom hova menjek mar.

Valaki hasonlo tunetekkel?

22 ffi


Koszi a valaszokat elore is !



2019. aug. 14. 23:42
 1/1 anonim válasza:
Nekem egyszer gombás fertőzésem volt, hámlott és pöttyös is volt a farkam. Cannesten volt, meg gombára gyógyszerek. Antibiotikum meg valami gomba ellenes.
2019. aug. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!