Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi oka lehet a következőnek,...

Mi oka lehet a következőnek, és mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A napokban tűnt fel, hogy a fejbőröm egy kis részén van egy fehér folt, mintha nagyon száraz lenne, vagy sok korpa lenne egy helyen. Volt már egyszer ilyen, de eltűnt, és most megint előjött. Nemtudom, hogy mi okozhatja, vagy mit tehetnék ellene. Valakinek van valami ötlete? Nem tudom, hogy van-e valamilyen neve, vagy hogy milyen név alatt kellene utána olvassak. Köszönök szépen minden választ!

2020. máj. 7. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt találtam a neten:A fertőzés formái


A fertőzést leggyakrabban a gombákat tartalmazó hámsejtekkel való találkozás, érintkezés (fürdőkben, közös zuhanyzókban, strandon, uszodában) során kaphatjuk el. Emberről emberre terjedő fertőzés esetén minimális gyulladás jelentkezik, tünetként gyakran csak lisztszerű hámlás figyelhető meg, melynek területén néhány hajszál letöredezik. A betegség fertőzött állatról is átterjedhet emberre, de ez az esetek kisebb százalékában fordul elő. Ezt kell rá használni:Canesten Plus Bifonazol krém 15g. Ezen az oldalon találtam remélem segíteni fog: Fejbőr gombásodása – Tünetek, típusok és teendők

2020. máj. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Minden információnak örvendek. Köszönöm szépen, ment a zöld!:)
2020. máj. 9. 18:00
 3/3 anonim ***** válasza:
pikkelysömör ?
2020. máj. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!