Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 évesen gerinc/derék fájdalo...

16 évesen gerinc/derék fájdalom ellen mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy olyan problémám,hogy rendszeresen vissza tér a derékfajdalmam. 4 éve volt egy nagy esés a derekamra,voltam röntgenen is,repedt a medence csontom. Érzékeny derekam van nagyon. Testepitessel is foglalkozom,de kerülök minden olyan gyakorlatot amivel esetleg arthatok a derekamnak.

De most karantén alatt ( súllyal nen is edzek ) megint kezdett fájni.

Ortopéd nem segített,és már nem tudom mi tevő legyek ...



2020. ápr. 15. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Medencetörés után testépítés?

Gratulálok.

2020. ápr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fordulj gyógytornászhoz. Nekem is ajánlották kéztörés után.Volt egy orsó meg egy alkarcsonti törésem. Fájdalomcsillapító nélkül raktak vissza emlékszem,mert nem kértem injekciót. Máig érzem a hatását,amikor 10kg-ot emelek vagy 15kg-ot. Minden jót, remélem előbb utóbb látlak majd a tv ben is szerepelni testgyúrás színterén. Van egy csaj, az sem adta fel az álmait és világversenyeken szerepelt.
2020. ápr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen én is egy állat vagyok. Mert csonttörés vagy zúzódás után nem ajánlott.
2020. ápr. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló! Medence repedést írtam! És igen,ezt szerettem volna csinálni és nem állíthat meg egy ostoba baleset ! De koszi a semmit,ki lettem vele segítve tenyleg :)


2. Válaszoló! Köszönöm, gyógytornára jártam a sérülés után,lehet ideje vissza térni hozza. Koszi !

2020. ápr. 16. 00:00
 5/5 A kérdező kommentje:
3.as,persze elhiszem nem ajánlott,de egész életembe ne csinaljam azt amit szeretnék egy ilyen miatt ? :(((
2020. ápr. 16. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!