Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok leszokni az ujjropog...

Nem tudok leszokni az ujjropogtatásról, mit tudok csinalni?

Figyelt kérdés

Legyszi ne olyant irjatok h “ne ropogtasd” mert nem tudom nem csinalni.

Egyszeruen annyira faj es kellemetlen erzes ha nem ropogtatom h muszaj!

Igaz az is faj hogy kiropogtatom de legalabb utanna nem “gorcsolnek” az ujjaim . Es nem csak napi 3-4x hanem egesz nap kb 2 percenkent. es 4 eve!

Valaki volt meg ilyen helyzetben? Hogy szokott le róla?



#ujj #ujjropogtatas
2020. máj. 7. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Vannak ilyen fidget cubes-ok, rendelj olyat es ha ropogtatni szeretnéd csak foglald el avval az ujjaid. Vagy rubik kocka.
2020. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Fogj egy öt kilós kalapácsot, jót üss a kézfejedre, utána majd a traumatológiãn megoldják.
2020. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De miért akarsz leszokni?
2020. máj. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Pedig nem tudok mást írni, mint hogy ne ropogtasd...

Én úgy tudom ropogtatni az ujjaim, hogy nem is kell, hogy a két kezem össze érjen. Csak erősen ökölbe szorítom, meg kinyújtva feszítem az izmot és recseg is mint a géppuska.

Tudod hogy szoktam le arról hogy egész nap csináljam?? Úgy hogy nem ropogtattam.

Fáj, rossz érzés, kellemetlen, idegesítő érzés de ha ezen túl vagy nem lesz többé kényszer vagy rossz érzés.


(Mellesleg feszítéssel tudom ropogtatni a vállamat, hátamat, csuklóm is tudom, bokámat is. Csak nem csinálom. Ilyen egyszerű.)

2020. máj. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mert felek hogy karos .
2020. máj. 7. 22:25
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem káros
2020. máj. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!