Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet könnyebben és...

Hogyan lehet könnyebben és gyorsabban elaludni?

Figyelt kérdés

Ha nagyon fáradt vagyok és szó szerint nem bírom nyitva tartani már a szemem akkor is kell minimum fél óra vagy annál is több hogy elaludjak...nagyon sokat forgolódom..

Lehet valamit tenni ez ellen?? Hogy hamarabb elaludjak?


2010. júl. 29. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nyugtató zenét szoktam hallgatni, relaxáló-meditációsat, szöveg nélkülit. A hangerőt úgy kell beállítani, hogy elég halk legyen ahhoz, hogy el tudj aludni, de elég hangos ahhoz, hogy ne kelljen arra figyelned, hogy halld, különben a figyelés miatt nem alszol.

Nagyon jók Kövi Szabolcs cd-i, bele is tudsz hallgatni:

[link]


Nekem a Körforgás van meg.

2010. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

számold a bárányokat xDDDDD

de most komolyan.. ez engem is érdekel mert nehezen alszom el hiába vagyok álmos

2010. júl. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én filmre szoktam elaludni. halkan megy és egyszer csak elalszom...

de mostanában az idegességtől én se tudtam aludni.

valami olyan kellene ami nem gyógyszer.

2010. júl. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

megpróbálom a cd-t :)

amúgy másodiknak : számoltam bárányokat xD de amilyen hülye vagyok nem arra figyeltem hogy hánynál járok hanem hogyan bégetnek és ugranak át az ágyam fölött xDD

2010. júl. 29. 14:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Én borsmenta és citromfűteát külön vagy összekeverve szoktam inni este fél órával lefekvés előtt. Picit hagyni is szoktam a pohár alján, ha éjjel felébredek megiszom a maradékot és alszom tovább. Aztán egy időre abbahagyom és utána megint. Ilyen kúraszerűen.

Gyógynövénykeverékteát is szoktam, komlótoboz, levendula stb keveréke még a borsmentán és a citromfüvön kívül. Voltam orovsnál is. Volt olyan, hogy több hétig nem tudtam abszolút aludni pedig korán keltem, utaztam mozogtam is, de nem. Doki nem nagyon segített, lehet, hogy csak én kopogtattam rossz helyen.

2010. júl. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

második vagyok.

Én is számoltam.. de azért nem tudtam elaludni, mert arra figyeltem, hogy jól mondjam a számokat:D

2010. júl. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!