Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nincs meg még az idei...

Miért nincs meg még az idei normál negyedéves mortalitas statisztika sok országban a mellett,hogy a covidosokat naponta beírják ?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet a többit közzé tenni?Vajon másban nem haltak meg....(most anyian)?
2020. máj. 14. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok bennfentes, csak egy elképzelést tudok neked mondani.


Akik értenek a statisztikához, azok tudják, hogy a statisztika a számok eltorzításának tudománya (egyebek mellett). A statisztikákkal egy bizonyos kereteken belül azt fejezel ki, amit csak szeretnél, következésképpen némileg irányítani tudod a statisztikai adatok alakulását, jelentését és persze az abból leszűrhető következtetéseket. Ez kb egy tudomány...


És nnen következik a lényeg: a statisztikai hivatal neve "KÖZPONTI Statisztikai Hivatal", azaz a központi adatok ide futnak be, amit a központ sokkal mélyebben lát, mint te vagy én. A központ - mint afféle megbízó - a fentiek szellemében irányíthatja, mit hozzon ki a statisztika. A számadatok - mint utaltam rá - a mindenkori érdeknek megfelelően alakítható (korlátozottan). A befutó adatokat össze kell írni, nyers számításokat kell végezni, azokkal a központ felé el kell számolni, és miután ez megtörtént, akkor tesznek közzé adatokat. Ez olyan nehéz kérdésekben, mint amit kérdezel, elvehet sok időt - mert ugye végigjátsszák magukban az illetékesek, hogy milyen adatok milyen szcenárióval járhatnak.


Úgy vélem, most ebben a fázisban lehetnek!

2020. máj. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen! most találhatják ki az olaszoknál meg az angoloknál,usa ban mi is legyen az elszamolás amúgy ha nem kevernék a szrt már leközölték volna!
2020. máj. 14. 17:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Hol lehet megtalálni a korábbi évek normál negyedéves mortalitás statisztikáit, illetve hol lesz megtalálható az idei? Bocs és köszi!
2020. máj. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3. Úgy érted, melyik országét?
2020. máj. 23. 23:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Pl. Olaszország, Kína, Oroszország.

Vagy szerintetek felesleges megnézni?

2020. máj. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Olasz megvan, kínai felesleges, orosz is. Amúgy még nem adták ki az ideit most tárgyalják,mit írjanak. Churcill mondta hogy csak azt a statisztikát hiszi,amit ő csinált.
2020. máj. 25. 20:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Rendben.

Bár Churchill mondásáról ezt olvastam:

[link]


... persze, mindegy, de hátha érdekel téged.

2020. máj. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rosszat olvastal!
2020. máj. 27. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!