Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Muért vagyok ennyire lehangolt?

Muért vagyok ennyire lehangolt?

Figyelt kérdés

Már kb 2 hónapja tart ez a rossz kedv.

Amikor egyedül vagyok itthon akkor csak telefonozok és bezárkózok a szobámba.

Ha hazajönnek a szüleim egyből azon gondolkodok hogy már megint miért fognak letolni....

Ha hallom hogy jönnek a szobam felé csak abban reménykedek hogy ne jöjjenek be.

Barátaim nincsenek akikkel megbeszélhetnék bármit is már próbáltam baratokat szerezni de egyszerűen nem megy.

A suliban is csak piszkálnak folyton még online oktatásban is a tanárok elött akik persze nagyívben letolynak engem.



Tudtok bármit ami egy kicsit feldob vagy egy kis színt visz a napomba?

Előre is kössz mindenkinek a válaszokat

F/?


2020. máj. 14. 15:55
 1/2 anonim válasza:
Szerintem elsősorban is kéne valaki akinek beszélhetsz bármiről, akiben megbízol.Másodjára pedig találnod kéne valami hobbit amibe el tudsz menekülni.Nekem ez a sport volt például.A szüleid ellen pedig úgy tudsz tenni hogy megcsinálod azt amire kérnek(itt most gondolok mosogatás,porszívózás,szemét kivítel)hidd el velem ugyan ez volt és már úgy ahogy jobban vagyok. Úgyhogy sok sikert👐
2020. máj. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kössz az ertelmes választ :)
2020. máj. 14. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!