Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kontaklencsével kapcsolatban...

Kontaklencsével kapcsolatban lenne pár kérdésem (?)

Figyelt kérdés

Azoknak akiknek kontaklencséje van hosszabb ideje mit ajánlanak mire figyeljek oda,mi az amit kerüljek el?

Holnap megyek érdeklődni és nem szeretnék sután oda állni :)



2020. máj. 14. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan allj oda "sutan" mert az a dolguk, hogy elmondjak mire kell figyelni es egyutt megbeszeljetek, hogy milyen lenne neked a legalkalmasabb. Meg adnak hozza egy tajekoztatot, amiben reszletesen benne van minden info, megtanitanak betenni es kivenni, szoval emiatt ne aggodj. Amugy szerintem azt talald ki, hogy milyen rendszeresseggel hordanad. Ha peldaul heti 4-5 napon keresztul, erdemes havi lencset venni, mert olcsobb. Ha csak alkalmankent, heti 1-2x, akkor eleg a napi lencse, amit egy hasznalat utan ki kell dobni. Nekem az ofotertbe adtak egy havi probalencset kb 3000 ftert es azzal kiprobalhattam. A legfontosabb, hogy tartsd be a higieniai szabalyokat, ne hordd tul, vedd ki ejszaka, es azert heti egy napot legalabb "pihentesd" a szemed szemuvegben. En vettem szemcseppet is, mert nekem szaritja kicsit a szemem es neha nagyon jol esik csepegtetni, szoval azt is ajanlom, plane kezdokent konnyebb ugy betenni, ha elotte cseppentesz egyet.
2020. máj. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Teljesen át szeretnék váltani kontaklencsére mivel Minden nap szemüveg hordok és ki szeretném próbálni :).Valószinüleg majd a havi opciót fogom választani.

Köszi a választ

2020. máj. 14. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!