Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár napja elkezdtem érezni...

Mester55 kérdése:

Pár napja elkezdtem érezni egy furcsa kellemetlen érzést a szívemnél. Voltam orvosnál kivizsgáltak és bent tartottak, de egészséges vagyok. Csak akkor kezdem el érezni ezt az érzést amikor rágondolok. Szívbaj vagy csak bebeszélem magamnak?

Figyelt kérdés

2020. máj. 16. 05:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg kell kérdezni, miért tartották bent, mert annak oka lehet. Vizitnél kérdezzen rá!
2020. máj. 16. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért tartottak bent, mert a koronavírus idején nem ment minden egyről a kettőre. Ezért kellett egy fél nap, hogy mindent átnézzenek.
2020. máj. 16. 06:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy extrasystole. Többnyire a stressz és a szorongás váltja ki, de a kávé, tea és a cigi is okozhatja. Kellemetlen, de ártalmatlam.

Nekem évekig volt, eleinte csak ritkán, 3 év után mentem vele orvoshoz, amikor már folyamatos volt. 24 órás Holter 1200 extra ütést rögzített egy nap alatt. Addig én se tudtam, hogy mi ez. Magnéziumot javasoltak rá, ami pár hónap szedés után szinte teljesen megszüntette. Heti 1-2 ilyen ütésem van már csak.

Egy nyugodtabb élet is sokat segít, de ez nem mindenkinek adatik meg.

2020. máj. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez psziches.
2020. máj. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!