Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kívül a combom felső részén...

Kívül a combom felső részén megjelent egy kb8cm-s mélyedés/horpadás.Valakinek volt hasonló?mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2020. máj. 20. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Akar narancsbor is lehet.
2020. máj. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hidd el tudok a narancsbőr és egy horpadás között különbséget tenni
2020. máj. 20. 19:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Elnezest, hogy csak tippelek. Az biztos, hogy nem rak.

Nincs valahol vizesedes? Bar az belso oldalon jellemzo.

Nem lettel izmosabb mostanaban?

Es tudom, nem vagy hulye,csak meg probakepp. Egeszen tuti, hogy sose volt ott az a horpadas, es csak most vetted eszre? Tobb ismerosomnek egyik oldalon van, mint egy vagas, es gyerekkori oltastol, allitolag.

Maskulonben orvos. De sulyos nem lehet szerintem.

2020. máj. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Konkrétan úgy néz ki a combom felső része, mint ahogy egy kocsi behorpad, máshoz nemtudom hasonlítani eddig ez nem volt ott egy hete érzem és elég látványosan is felette és alatta úgy érzem, mintha vastagabb lenne a bőr.A nadràgon àt is látszik a horpadàs, mintha hiányozna a combomból egy kis darab.
2020. máj. 20. 20:13
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem változott a testsúlyom az utóbbi időben.
2020. máj. 20. 20:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Orvos
2020. máj. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia! Nekem is hasonló gondom van, és ahogy keresgéltem itt, rátaláltam erre a kérdésre. Kiderült azóta, hogy mi okozta? Elmúlt? Én néhány hete vettem észre magamon, és nagyon zavar.

Köszi előre is, ha esetleg válaszolsz ennyi idő után.

2023. szept. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Letapadt izom?
2023. okt. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!