Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hirtelen sok édességet ettem,...

Hirtelen sok édességet ettem, szörnyen ég a gyomrom. Valami hatásos házipatika, amit így este alkalmazhatok?

Figyelt kérdés

Nem szokott égni a gyomrom, csak másnaposan, vagy ha nagyon sok édességet eszem (merthogy alapból nem szoktam).


Tudtok valami házi praktikát rá? (csak ecet ne legyen benne, mert annak még a szagától is öklendezem)


2011. aug. 15. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sok víz, v hideg tej. Nekem utóbbi mindig beválik. :)
2011. aug. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy kávéskanál szódabikarbóna, bekapod, vízzel leöblíted. Vagy picit többet feloldasz kevés vízben, úgy iszod meg, picit sós, semmi elviselhetetlen.
2011. aug. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Itt olvasgattam már hasonló kérdéseket, így kipróbáltam már a tejet, de csak rosszabb lett. (az is édes, gondolom ezért nem segít, mert sok édeset ettem, vagy nem tudom)


Szódabikarbóna meg nicns itthon. :(

2011. aug. 15. 20:28
 4/12 anonim ***** válasza:
Pár szem keksz? Lehetőleg egyszerű, háztartási keksz.
2011. aug. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Korpás háztartási keksz volt itthon (cukor-stop), megettem egy fél csomaggal és semmi hatás...


Lehet, hogy jók a tippek, csak hát ez nekem most amolyan bezabálós-gyomorégés. Úgy érzem bármit eszem-iszom csak terhelem a gyomrom és rosszabb lesz.


Savlekötő meg nincs itthon.

2011. aug. 15. 20:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor egy félig ülő, félig fekvő testhelyzetet javasolok, amíg emésztesz :)
2011. aug. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, az jó lesz, holnap pedig kímélem a gyomrom. :)
2011. aug. 15. 21:33
 8/12 A kérdező kommentje:
Ilyenkor segít a hányás, vagy csak rosszabb lenne tőle?
2011. aug. 15. 21:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát, megpróbálhatod, de én nem vagyok híve az ilyesminek. Inkább kiszenvedem :) De gondolod akkor majd nem fogja végigmarni a nyelőcsöved meg a szádat?
2011. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jól van, igaz, csak az volt a logikám, hogy ha a sok édesség miatt van ez, akkor talán jó lenne, ha az a sok cukros-zsíros-lisztes cucc kikerülne belőlem. De lehet hogy már késő.
2011. aug. 15. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!