Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olyan erős pofont kaptam,hogy...

Olyan erős pofont kaptam,hogy belecsengett a fülem, kb. mikor szűnhet meg a csengés?

Figyelt kérdés
Fél nap elteltével, még mindig cseng, ha mondok valamit hangosabban, ez normális?
2020. máj. 21. 16:24
1 2
 11/15 Savlekotő ***** válasza:
100%

9 éves úgy megüt h napokig cseng a füled,de itt pattogsz nekünk,itt játszod az erőset,9 éves meg a fejeden táncol,a megoldásokra visszapuffogsz,hát gratulálni tudok neked is,nálad se lehet tiszta a kép..

70F

2020. máj. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy normális vagyok, se a helyzetem, csak úgy tesztek, mintha nektek olyan lenne, mint a filmekben.
2020. máj. 21. 18:30
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

ööö...mi a franc történt itt?


kaptál választ, nem normális, dobhártya sérülés lehet az ok,ezért menj orvoshoz...erre jönnek a válaszaid, mint egy hisztis óvódásnak, aki nem kapta meg a kakaóját...

2020. máj. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Savlekotő ***** válasza:
100%

Ha nem vagy normális ahogy írod,miért van nálad kiskorú gyerek,aki mellesleg még úgy pofon is ver 9 évesen hogy fél napra lenyomorodsz. Pszichiáter rátok férne,nem bántásból írom,de ebben dolgozom,nálatok nagyon nincs rendben valami. Mentális problémát sejtek..

70F

2020. máj. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Aki bolondok közt dolgozik, bolonddà válik.
2020. máj. 22. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!