Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen az élte olyan +10 kilóval?

Milyen az élte olyan +10 kilóval?

Figyelt kérdés

Úgy értem, milyen az utcán, járni, érezted-e, hogy hízol, mit szólt a családod, a barátaid?

Nem olyan embereket kérdezek, akiknek tiszta lapos hasuk van és anorexiások, hogy nekik még mindig van 20 kiló felesleg, hanem olyanokat, akiknek tényleg van.



2020. máj. 22. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
10 kilót már mindenki észrevesz, más kivülről, te pedig a testi jeleken. Nehezebb a lépcsőzés, hamarabb kifulladsz. Nemrég lefogytam 12 kilót, most vagyok súlyomnál és sokkal jobban érzem magam. És a környezetem észrevette.
2020. máj. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rajtam pont 10 kiló felesleg van. Leginkább az zavar, hogy tudom, milyen jól néztem ki pont 10kilóval kevesebbel, és hogy rám jöttek a 34-es nadrágok, szóval leginkább lelki gondokat okoz nekem. Látom, hogy régen a hátamon nem volt egyáltalán háj, a derekamon se, helyette most hurkás, nagyon csúnya, egy passzolós felsőből kilátszik, illetve a melltartó is kiszorítja, vagy hogy mondjam. A combom striás lett.. Egyébként a mozgással nekem nincs nagy bajom, viszont most kezdem azt érezni, hogy nagyon le kell adnom ezt a súlyfelesleget, magam miatt, mert nem érzem így jól magam, és mindenre kihat ez. A családom is észrevette, de nem szóltak, csak hogy így is csinos vagyok, ne aggódjak...
2020. máj. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én átlagosan 188cm magasságomhoz 90-93kg szoktam lenni (férfi). Az elmúlt év folyamán megcsúszott kicsit és jelenleg 104kg vagyok. Nyilván ez már látszik bár ha az ember tudja mi áll jól neki akkor azért lehet takarni picit. Engem nem visel meg semennyire. Elég nagy darab vagyok így valamennyire eloszlik. Persze a szűkebb nadrágokat nehezebben gombolom be, de kb ennyi. Én nem érzek fáradtságot, vagy nehezebb mozgást. Jól érzem magam a bőrömben. Ennek ellenére már megkondult bennem a vészharang de fogyókúra helyett inkább csak lemondok a nasiról és próbálok többet mozogni. Majd lemegy, ha akar ha meg nem az sem baj. De hízni már nem szeretnék.
2020. máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 166cm vagyok és 83kg egy kicsit több de én nem mondanám, hogy kövér vagyok. De munkahelyen és barátok ugratnak a súlyommal mert régebben vékony voltam de most nem tudok lefogyni hiába próbálkozom.
2020. máj. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!