Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Belélegzéssel elkaphattam...

Belélegzéssel elkaphattam valamit?

Figyelt kérdés
Van egy kis melléképület az udvaron, oda tettem ki egy zsákban néhány ruhát, ami csak a helyet foglalta. Eszembe jutott egy ruhadarab, ki is mentem megkeresni. A családban több olyan van, aki nem a rendszeretetről híres, így a saját ruhás zsákomat, meg még pàr másikat kiszaggatva találtam. Minden tiszta por, a téli favágás is ott zajlik, mostanra a gaz is felverte, de a ruhát, amit kerestem, megtaláltam, közben szállt a por (igyekeztem visszatartani a lélegzetem), a ruhán pedig fekáliát (is) találtam. Frissebbet. Pár hónapja voltak kiskutyáink, kettő betegségben halt meg, amit az állatorvos nemes egyszerűséggel “kiskutyabetegsègnek” nevezett. Remélem, szólt volna, ha emberre is veszèlyes betegség lett volna. Egerek nincsenek, 4 macska van a portán. Közülük is odapiszkíthatott valamelyik, nem tudom. Van okom megijedni?
2020. máj. 22. 16:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy mikor bejöttem, rögtön megmostam a kezemet, és az arcomat is, konkrétan a kakiba nem nyúltam bele, de most azért elég ideges vagyok.
2020. máj. 22. 16:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát...én se vagyok takarításmániás, de azért nem szaros a melléképület...
2020. máj. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz.
2020. máj. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondom, itt vannak egy páran, akiknek nem elvárása a tisztaság, és nem erőssége a takarítás, én meg munka mellett nem érek rá, hogy mindent rendben tartsak. Most megint kinéztem, már nem mentem be, nem lepődnék meg, ha döglött kacsa is lenne ott, a szomszédból hozott döglött kacsát párszor a kutya. Amúgy nem az én házam, csak itt lakom. Most már elég rendesen ideges lettem, megbántam, hogy kimentem, és megpiszkáltam azt a szeméthegyet...
2020. máj. 22. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!