Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lesz valami bajom?

Lesz valami bajom?

Figyelt kérdés

Lehet egy picit vicces lesz, de ha átélnétek teljesen másképp vélekednétek.

Szóval fürödtem és miközben mostam az arcom (szivaccsal tele habbal) egyszer csak én úgy döntöttem hogy akkor a számon keresztül szeretnék most levegőt venni, és egy jó nagy adag habot lélegeztem be, ami -hát elmondom- cseppet sem volt kellemes.

Köpni nyelni nem tudtam, csak köhögni, ugye a habot fel a légcsövemből. Utána persze már azon voltam, hogy az ízt és a nyálat minél gyorsabban tudjam eltávolítani a számból.

Mélyről jövő köhögések voltak azok, nem beszélve arról, hogy közben retkesül fájt a mellkasom és éreztem hogy a hab "mar" ott benn valamit, persze tudom, hogy nem képes erre, mivel jól nézne ki ha egy maró hatású tusfürdőt árúsítanának.


Érzem, hogy már túl sok volt a felesleges szövegrész ebben a kérdésben, na de éngem még mindig érdekel, hogy lehet-e valami bajom ettől a kis incidenstől.

Azt még így a végére csapom, hogy még mindig érzek köhögési ingert, bár azóta már jócskán enyhült.



2018. jan. 29. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem gondolom hogy orvosra szorulnál emiatt mivel jelenleg nem fulladsz és tudsz lelegezni.

Ha a gyomrodba is ment attól végképp semmi nem lehet nem 1dl tusfurdot ittál meg , plusz gondolj bele van hogy pici babakkal előfordul ilyen.

Ha úgy erzed marja a torkod jelen esetben ez is “normális” .

Lehet jobban megnyugszol ha orvoshoz mész ezzel, de sajnos csak elküldenek ezzel . Főleg ha most ügyeletre tévedsz ezzel a sztorival:D

Próbálj orrot fújni, köhögni.

2018. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3szor írtam le az “ezzel” szót . Elnézést :D
2018. jan. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na azért olyan bóka még én se lennék, hogy egy ilyennel orvoshoz menjek. Még jó hogy elküldenének. Páros lábbal rugnának ki a rendelőből. :D

Viszont azóta már semmi bajom, köhögési inger is elmúlt, szóval minden a legnagyobb rendben!

2018. jan. 29. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!