Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sima megfázás vagy koronavírus?

Sima megfázás vagy koronavírus?

Figyelt kérdés
Pánikolok mivel szüleimmel lakom, dolgozni járok! Folyamatos stressz, hogy nehogy hazahozzak valamit!tegnap elmentem solariumba(hozzá teszem nem járok) de gondoltam kipróbálom hát az a hideg levegő az arcomra huuu de nemjól esett😏 délután kezdtem érezni, mintha kezdenék megfázva lenni, se láz se fájdalom, kicsit folyik az orrom meg az a fáradság érzés, reggel tök jól voltam most meg megint azt érzem és baromira pánikolok 😱
2020. máj. 23. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem korona.
2020. máj. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem korona. De kicsit vicces, hogy azt állítod, hogy folyamatosan pánikolsz, de azért pont most próbáltad ki a szolit :DDD
2020. máj. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
2 het mulva kiderul. Addig tunetmentes valaki, de kozben fertoz. Lehet, hogy csak meghultel. Igyal meleg teat.
2020. máj. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
A hülyeség nem xilofonozik, de foszforeszkál!
2020. máj. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ugye?? Amúgy sokszor olyan hülyeséget csinálok!köszi, hogy írtatok 🙏
2020. máj. 23. 14:49
 6/8 anonim ***** válasza:

milyen hideg levegőről beszélsz?

voltam már szoláriumban, de hideg levegőt nem kaptam az arcomba 😃


amúgy tuti nem korona, igyál meleg tett, egyél mézet

2020. máj. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor a levegő ami az arcomba jött 😏 hiába a sima ventilátort sőt még a klímát se birom 🙄 köszönöm mindenkinek 🙏
2020. máj. 23. 17:05
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Megfáztál a hideg levegőtől.
2020. máj. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!