Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hasis okozhat magában haluciná...

Hasis okozhat magában halucinációt?

Figyelt kérdés
A tegnap este folyamán 6-an elszívtunk 2,7g hasist. És nyitott, csukott szemmel halucináltam tőle. Volt olyan amikor rossz dolgokat is. Pl arra rá is paráztam egyszer mikor haza értem, hogy anyukám beszól nekem zene halgatás közben valami csúnyát. Na akkor nagyon megijedtem. Inkább a zenét is leállítottam. Illetve volt olyan amikor az érzékelésem annyira megváltozott, hogy teljesen egy mesés szerű világban éreztem és láttam magam.

2020. máj. 23. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Simán, főleg ha olyan sokat elszívtatok. Mert a hasisoknak 50%+ a thc tartalma!
2020. máj. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Thc halucinogén és szorongást elősegítő.

CBD ellazít, szorongás gátló és rengeteg betegség kezelésére alkalmas.

A kettő egymást gátolja.


Ma túlságosan thc orientált a hasis, ami a drogos irányba viszi a rekreációs használattal szemben.


Érdemes utána olvasni, hogy tudj erről a két hatóanyagról.

2020. máj. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Kisebb hallucinációk előfordulhatnak, ha magas THC tartalmú a csoki, illetve ha alacsony a toleranciád, de nem ajánlatos, olyan szintű betépettségeben semmi élvezetes nincs.
2020. máj. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor ez azt jelenti, hogyha a thc és cbd hatóanyagoktól "bad tripje" van az embernek. Akkor más halucinogéntől pl lsd, varázsgomba vagy dmt-től nem biztos, hogy lesz ilyen?! Vagy ezektől is fix, hogy bad tripem lesz. Amit nem tudok lenyugtattni vagy megállítani és pozitív tripé változtatni. Semmilyen más droggal vagy nyugtatóval?


Bár most nem volt teljes bad tripem voltak kifejezetten jó halucinációk is. Na meg kicsit zenehalgatás közben azt is behaluztam, hogy bevagyok ekizve. Mivel én sajnos eléggé függője vagyok az mdma-nak és mostanában nem tudtam hozzá nyúlni.

2020. máj. 24. 15:25
 5/7 A kérdező kommentje:
Bár gondolom ennél azért kicsivel pszihedelikusabb halukat csinál a légyölő galóca, 2C-B, Varázsgomba is!
2020. máj. 24. 15:51
 6/7 anonim válasza:
Kezdjük ott ha már elmész betépni, akkor úgy időzítsd hogy ne kelljen konktaktusba lépned olyan emberekkel, akikkel nem kellene(például anyáddal):) Legtöbb embernek attól szokott bad tripje lenni hogy ráparázik a semmire. Nem magától a szertől lesz bad tripped, hanem a szituációtól. Ha eleve úgy indulsz neki hogy azon kattog az agyad, hogy nehogy kellemetlen élményben legyen részed, akkor az garantáltan rossz lesz. Az mdma-t meg lehetőleg hanyagold. Néha belefér persze, de ha már függő vagy akkor a legjobb ha semmennyit sem fogyasztasz.
2020. máj. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%
Kicsit sem ajánlom, hogy halálos mérgekkel kísérletez, mint a légyölő...
2020. máj. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!