Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A covid antitest teszt mennyi...

A covid antitest teszt mennyi ideig képes kimutatni, ha esetleg valaki átesett már a fertőzésen? Sehol nem találok erről infót 🤔

Figyelt kérdés

2020. máj. 24. 17:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
93%
#8 - Vagy csak nincs jó élményem tűkkel :) De ne gondolkozz, inkább figurázz ki embereket. Az mindig segít neked és másoknak is. ^^
2020. máj. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
31%

#11


Elnézést kérek, atya jó isten! Nem állt szándékomban az érzékeny lelked felzaklatni. Borzasztó.

2020. máj. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
50%

Gondolj bele micsoda pokol lehet egy cukros élete.

Mondjuk az kit érdekel a cukor, az nem covid19...

2020. máj. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

#12 - Ha már itt vagy akkor válaszolhatnál a kérdésre is, látom nagyon unatkozol. :) Én tartom magam a WondFo-hoz, te milyen tesztet ajánlsz?


(ha megírod hogy "IQ" vagy "terhességi", mindenki biztos nevetni fog, annyira humoros vagy :D)

2020. máj. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Semmilyet. Minek. Éld az életed, ne olvasd a pánikkeltő agymosó médiát és kész.


Felejtsétek már ezt a vírust el!


Ne legyetek birkák!

2020. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
ok boomer
2020. máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Ok boomer


Rettegj!

2020. máj. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Annyiraaaa vicces, hogy sokan írják ezt az oké boomert de fingjuk sincs róla mit ugatnak 😆
2020. máj. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
91%
Arra nem is gondolsz (#15), hogy esetleg azok, akik átestek már rajta, azoknak a történeteit is olvassák az emberek? :) Vagy, esetleg több forrást is olvasunk, azért, hogy biztosabb infót szerezzünk? Semmit nem adsz hozzá ehhez a beszélgetéshez és nem értem, hogy ilyenkor miért nem mész tovább mást b@$ztatni. Látod, hogy se nekem, se a kérdezőnek, se senkinek nem segítesz. Az ittlétednek semmi előnye nem volt. Ez kérlek, tudatosuljon benned. Nem kell válaszolni, nem kell kioktatni, csak fogd fel, hogy eddig egyetlen egy válaszod sem vitte előrébb a kérdezőt.
2020. máj. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
#18 - Pontosan tudom, mire akartam ezzel célozni :) "Agymosó média", ilyet nem hallottam 60 alattitól még. Ha már itt vagyunk, te miben segítetted a kérdezőt? Adtál neki tippet, tanácsot, ötletet, bármit? Vagy csak élvezed hogy legalább valaki itt beszélget veled?
2020. máj. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!