Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ha visszatér...

Szerintetek ha visszatér ősszel a koronavírus, ugyanilyen nagyot fog ütni mint most tavasszal?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy vajon megint ekkora pánik lesz, meg karantén?

2020. máj. 25. 17:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%

Akkor buta vagy, ha oltatod magad egy olyannal, ami nincs megfelelően tesztelve. Egy vakcina előállítása gyorsan megvan, az időt a tesztelés veszi el. És ez nem 1 év, hanem évek. Főleg, hogy a hosszú távú mellékhatások is kiderüljenek. Egy olyan vakcinának nincs értelme, amely beadás után például 5 évvel nagy eséllyel rákot fog okozni. Érted miről -beszélek?


Természetesen lehet oltatni, ha már bizonyítottan nincsennek mellekhatásai.


De sok sikert az oltáshoz. Jó kísérleti alany leszel.

2020. máj. 28. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sose oltattam magam influenza ellen se és sohase voltam influenzás. Mit szólsz hozzá? Természetesen nem oltás ellenes vagyok. Az olyan oltásokat amelyek pl agyhártya gyulladás vagy komolyabb betegségek ellen vannak meg kell kapni gyerek korban. De vannak olyan oltasok aminek nincs értelme.
2020. máj. 28. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
azért csak tedd el a figyeltek közé mert ha neked lesz igazad (nem lesz) én fogok elnézést kérni
2020. máj. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
0%
Szerintem még durvább lesz úgy mint a spanyol náthánál
2020. máj. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!