Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Több mint egy hete tartó...

Több mint egy hete tartó fejfájás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az a helyzet, hogy már több mint egy hete folyamatosan fáj a fejem. Eleinte 2-3 napig csak estére fájdult meg, napközben nem volt semmi. Mostanra viszont egésznap fáj. Gyógyszer nem segít, egy két óráig hat, utána újra fáj. Első két nap után párom azt tanácsolta, hogy igyak többet, valószínüleg az a baj, hogy keveset iszok. Mostmár naponta 2,5-3 liter vizet megiszok, de még mindig nem javul. Ha felállok, vagy felülök, mégjobban fáj, halántékomnál, mindkét oldalt. Valakinek valami ötlet mitől fájhat?
2020. máj. 28. 10:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és kihagytam, hogy 15 éves lány vagyok. Illetve talán az is segíthet, vagy esetleg van köze hozzá, hogy szívritmuszavarom van.
2020. máj. 28. 10:16
 2/9 anonim ***** válasza:
Migrén, vérnyomásprobléma, stb., sok mindentől lehet. Szerintem hívd fel a háziorvosod.
2020. máj. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerintem is inkább felhívom mostmár.
2020. máj. 28. 13:27
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát sok segítséget nem kaptam egy hanyag "nem tudok vele mit csinálni"-n kívül.
2020. máj. 28. 15:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 2 hete fáj, görcsöl a fejem szünet nélkül.. Már sírok a fájdalomtól, nem hat semmi gyógyszer. Az orvosok pedig nem foglalkoznak velem.. Migrénnel lezárták.
2020. máj. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó, hogy legalább nem vagyok egyedül. Rátesz egy lapáttal, hogy itthon folyamatosan megy az üvöltözés, képzelheted a fejfájással milyen jó hallgatni..
2020. máj. 28. 19:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Kitartást, tudom milyen rossz. :( Sajnos nálam rá tesz az is, hogy rosszat képzelek be.. (agydaganat stb) De, már nem tudom hova tenni ezt a csillapíthatatlan fájást..
2020. máj. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Neked is kitartást, remélem jobban leszel. <3
2020. máj. 28. 19:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm ❤️
2020. máj. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!