Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt amikor gondolkodtatok az...

Volt amikor gondolkodtatok az öngyilkosság fogalmán? Mert én igen b@szki. Szüleimről ne is beszéljünk a húgom egy idióta nem tanulok jól barátaim nincsenek. Egyszerűen elaludnék és soha nem kelnék fel. Semmit nem éreznék de jó lenne.

Figyelt kérdés
És ha valaki hinne nekem és nem a 2-3 evvel dolgot nézne amikor hazudtam akkor nem lennének ilyen gondolataim b@szki. Senkinek nem szólók csak ki nevetnének vagy hülyének tartanának. Bocsánat, hogy le irtam mind de ki kellett adnom. 10 perce ezelött nem volt semmire energiám. 10 perce dölt el nálam hogy öngyilkos legyek vagy ne. És igen az leszek. Itt már senki nem segíthet. Szerintem nem fogok vizet fogyasztani es 2-3 nap és vége mindennek ami nekem rossz volt. Köszönöm, hogy végig olvastad.

2020. máj. 28. 12:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen gondolkodtam 4 éve,mikor kiderült, hogy a páromnak velem párhuzamosan van egy másik kapcsolata. Egy világ dőlt össze bennem, élni sem akartam. Nem ettem, csontsoványra fogytam, a főiskolát elrontottam, megbuktam egy fontos tárgyból, folyamatosan csak sírtam, nem érdekelt semmi. Ugyanezt gondoltam amit te.

Majd vettem egy nagy levegőt, és összeszedtem magam. Azóta helyrejöttem. Diplomás vagyok,van kapcsolatom, híztam, van munkám. Mindenki dicsér hogy jól nézek ki. Remélem nagyon sokáig fogok élni!

Szóval mindenre van megoldás...

Nem tudom hány éves lehetsz de ha tanulsz, biztosan fiatal vagy. Előtted az élet, amiből csak egy van. Miért dobnád el magadtól? Írod nem tanulsz jól.. erre van megoldás. Plusz ott a diákmunka, gyűjtögess, 18 éves leszel, lesz tartalékod,költözhetsz el a szüleidtől.

Ennyi a véleményem.

25N

2020. máj. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%

Kérlek ne tedd! Nekem is borzalmasak a szüleim,fél éve nem tudom túltenni magam egy nagyon fájdalmas szakításon, én sem vagyok a legjobb tanuló, de ezek ellenére is próbálom összeszedni magam, és mindennek a jó oldalát nézni, minden kis dolognak örülni. Az öngyilkosság nem megoldás.. Tudom, azt gondolod, könnyű mondani, de én is átéltem ilyeneket, szóval tudom mit érzel. Próbálj meg barátokat szerezni, legyél nyitott, ha szeretnéd én leszek a barátod. Töltsd le a tindert. Igaz, a problémákat nem oldja meg, de nagyon jó figyelem elterelő, valamint a segítségével megismerhetsz új embereket, sőt barátokra is lelhetsz ott. Tudom idiótán hangzik, de nekem bevált és szereztem egy pár új barátot és elterelődött a figyelmem.

Most biztos nem fogsz egy vadidegenre hallgatni... De nagyon szépen megkérlek, hogy NE tedd. Hidd el értékes ember vagy, csak lehet környezeted miatt nem veszed ezt észre.. Próbálj meg kitörni ebből a környezetből. Pl járj el szórakozni, vagy csak simán menj el sétálni, vagy ha van kedvenc helyed akkor menj el oda. Tényleg, hidd el, hogy nem ez a megoldás, ez csak gyáva megfutamodás. Légy erős, és merj szembenézni a problémáiddal, és egyszerűen röhögd szembe a problémát. Gondolj bele, más az életéért küzd, te meg csak úgy el akarod magadtól dobni... Kérlek ne tedd!...

2020. máj. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hé hé hé haver!

Örülünk, hogy ezt ide kiírtad, mert ez is egyfajta segítség kérés!

Szívesen segítünk, de legyél türelemmel! :)

Ez egy hosszú folyamat lesz és szükséged van egy szakemberre!


A legrosszabb megoldás az öngyilkosság!


Javaslom, hogy próbálj meg elszakadni az olyan helyektől, ahol depizni szoktál! Például az ágyadat tényleg csak alvásra használd és napközben ne feküdj bele! Ott jönnek a rossz gondolatok simán...


Az interneten is korlátozd sz idődet és ne csak szörfölgess!


Olvass könyvet ami érdekes lehet. Én nekem az ilyen időszakomon, bármilyen hihetetlen, de a Biblia olvasás segített át!


És mégegyszer hangsúlyozom, hogy keress fel egy szakembert!!

Kitartás teso!

2020. máj. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Nos, ha rossz a helyzeted, akkor próbáld meg értékelni, azt amid van.

Van karod?

Van lábad?

Van min írni ide?

Van áram a házádban?

Van hol laknod?

Van interneted?

Tudom, közhelyes, de nem az...

Az emberek aggódnak minden szaron, közben pedig mások szó szerint a túlélésért küzdenek.

Se étel, se innivaló, se áram, se semmi.

Akkor is aggódnál ezeken, ha épp egy hete nem tudtál volna élelmiszerhez jutni?

Próbáld meg értékelni a dolgokat körülötted.

Nem mindig az a megoldás, hogy: " jajjj véget vetek az életemnek, én már ezt nem bírom!"

Ilyet a gyávák írnak! Gyáva vagy?

Vedd fel a kesztyűt és mutasd meg, hogy te a jég hátán is megélsz, és értékeld amid van! 😊

2020. máj. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy apa, mielőtt meghalt, ezt mondta a fiának: "Ez az óra több mint 200 éves, és még a nagyapád adta nekem. De mielőtt neked adom, kérlek, menj el vele az óráshoz, és kérdezd meg tőle, hogy ha eladnám neki, mennyit adna érte?"

A fiú elment, majd visszajött és ezt mondta: "Az órás 5 dollárt ajánlott, mivel régi, ócska."

Az apa azt mondta: "Most menj el a kávézóba, és ott kérdezd meg!"

Kisvártatva visszatért: "Ott is 5 dollárt ajánlottak érte, édesapám."

Az apa ezután ezt kérte: "Most menj el a múzeumba, és kérdezd csak meg ott!"

A fiú elment, majd visszajött, és ámulva újságolta a hírt: "Apa, egymillió dollárt kínáltak érte!"

"Szeretném, ha tudnád, fiam, hogy csak a megfelelő helyen fognak a megfelelő mértékben értékelni! Ha nem a megfelelő helyen vagy, ne legyél mérges azért, mert nem értékelnek. Azok, akik tudják, mennyit érsz, értékelni fognak. Ne maradj olyan helyen, ahol senki sem látja meg a benned lévő kincseket! Mindig tudjad, hogy nagyon értékes vagy"

2020. máj. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok pozitív válaszokat. Azóta ittam mert az ember tulélési ösztönei kényszerítettek erre. Igazából még magam is megréműltem amikor elhatároztam a dolgot. Többször volt kes a kezemben és amikor ott tartottam hogy lefejelem a kést belegondoltam hogy mi lesz ha nem halok bele? Csak szenvednék. Es mit gondolnak az ismerőseim? De volt arra is példa, hogy elvagom a nyakam. De akkor is ugyan azok a kérdesek jártak a fejemben. Ezért, hogy ne kinozzon a fájdalom orakon át es ver vesztés miatt haljak meg ezért arra határoztam magam, hogy éhen halok. Rá jöttem, hogy anyám rá vesz arra, hogy egyek. Ezért arra jutottam, hogy ne igyak. Ugy se tudják meg a szüleim. De ahogy említettem az ember túlélési ösztönei vettek ra arra, hogy igyak. És ahogy azt is mondtam, hogy megrémitett a dolog ezért ki utat fogok találni hogy ne legyek depi. Meg 1 szer köszi a sok pozitív irást
2020. máj. 28. 16:14
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon örülök, hogy jobb belátásra tértél!

Már megérte kiírnod a kérdést!:)

Tudom el vagy keseredve és tudom milyen érzés, mert én is azt hittem nincs kiút, de úgyis jön valami pozitív! Majd visszagondolsz erre és eszedbe jut milyen "bolond" voltàl, hogy ezen gondolkodtál.

Hosszú életet kívánok neked! Fel a fejjel, remélem helyre jönnek a dolgaid!

(1-es válaszoló voltam)

2020. máj. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
71%

Nagyon örülök, hogy végül az életben maradást választottad! Hidd el idővel minden jobb lesz!😊 remélem minél hamarabb egyenesbe hozod a dolgokat. Vigyázz magadra!❤

(A 2-es válaszoló vagyok^^)

2020. máj. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív emberek kommentjeiket. Ha nem is írtam volna ki talán bele se gondoltam volna, hogy ez engem meg rémít. Igaz amikor kesbe feküdtem volna az megrémített. De, hogy szomjasztatom magam utolag ez is meg rémít. Ha nem írom ki és senki nem valaszol lehet, hogy tenyleg 2-3 nap után pápá élet.
2020. máj. 28. 17:43
 10/15 A kérdező kommentje:
Igazából azon változtatok, hogy a szüleim legalább is apám jobb fej mint anyám. Jövőhét hetvégén apám elvisz par napos horgaszásra a munkatársaival. Szóval apám jobb fej mint anyám de nem azert mert megyünk horgászni, hanem ő enyhébb nem annyira szigorú (mondjuk anyámnak se kéne szigorúnak lennie mert nincs miért.)
2020. máj. 28. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!