Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt amikor gondolkodtatok az...

Volt amikor gondolkodtatok az öngyilkosság fogalmán? Mert én igen b@szki. Szüleimről ne is beszéljünk a húgom egy idióta nem tanulok jól barátaim nincsenek. Egyszerűen elaludnék és soha nem kelnék fel. Semmit nem éreznék de jó lenne.

Figyelt kérdés
És ha valaki hinne nekem és nem a 2-3 evvel dolgot nézne amikor hazudtam akkor nem lennének ilyen gondolataim b@szki. Senkinek nem szólók csak ki nevetnének vagy hülyének tartanának. Bocsánat, hogy le irtam mind de ki kellett adnom. 10 perce ezelött nem volt semmire energiám. 10 perce dölt el nálam hogy öngyilkos legyek vagy ne. És igen az leszek. Itt már senki nem segíthet. Szerintem nem fogok vizet fogyasztani es 2-3 nap és vége mindennek ami nekem rossz volt. Köszönöm, hogy végig olvastad.

2020. máj. 28. 12:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Minek dobnád el az életedet? Ez ma van, holnap meg más lesz. Rengeteg felvonás lesz még az életedbe, hullámvölgyekkel, de ez így szép.

Elhiszem hogy el vagy keseredve, de engem speciel baromira izgatna hogy mennyi mindenről maradnék le, ha eldobnám életemet. Pedig voltam mélyponton én is, egészségi probléma miatt, amiről aztán kiderült hogy nem is annyira súlyos. Muszáj menni tovább, majd jobb lesz, és akkor visszagondolva hálás leszel magadnak hogy dejó hogy nem tetted meg.

Az írásodon viszont sürgősen változtass mert kib...szod az idegeinket a különírt szavaiddal.

2020. máj. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Írj 1 olyat ahol külön írom a szavakat. Nem elég hogy az élet basztat de te is?!
2020. máj. 28. 20:30
 13/15 anonim válasza:
60%
Kedves 11. válaszoló, könyörgöm nemár, hogy a helyesírásába kötsz bele, szerintem semmi olyan horribilis hibát nem vétett amiért fel kéne hozni ezt. Pedig hidd el, ha valakinek, akkor nekem nagyon kib*ssza a szememet a helytelen írás, de itt nincs ilyenről szó. Plusz, nem helyesírási tanácsokat kért. Namindegy
2020. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
58%
Most az hogy pár szót külön írt... Nem a világ vége, attól még ugyanúgy megértetted amit írni akart, nem? Akkor nem értem miről beszélünk
2020. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

ha tényleg an akarnál lenni, inspirációért jönnél, nem ilyen cringe önsajnáltató szöveggel.

Én már egyszer felvágtam az ereim, de sajnos túléltem, viszont ma este újra és nem fogom elhibázni.

2020. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!