Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tinédzser korban milyen...

Tinédzser korban milyen gyenge nyugtatót lehet szedni ami vény nélküli, de hat rendesen?

Figyelt kérdés
Kellene nagyon valami

2020. máj. 29. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

inkább sportolj valamit ami lefáraszt ne gyógyszerezd magad ilyen fiatalon

Valeriana Relax-ot szeddj ha már a sport sem segit, ez gyógynövény

[link]

2020. máj. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is ajánlom a sportolást vagy a dobolást :D


Nekem bejött mindkettő! ;)

2020. máj. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
53%

Sedativ pc, sedacur - ezek gyogynovenyes nyugtatók, de hatnak

Citromfű tea - nyugtató hatású, ha nem is hiszel benne egy próbát megér, nekem segített

Sport is segíthet, nekem az inkább hosszútávon vált be

Xanaxot és frontint nem ajánlom, nagyon könnyű rászokni, és csak újabb problémákat generálsz saját magadnak

2020. máj. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. máj. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ami hat de rendesen" és gyógyszer annak komoly mellékhatásai vannak.


Sport, dobolás, relaxáció, illatgyertyák és még ezer dolog közül te tudod, ha kiprobálid vagy kiprobáltad ők, higy mi nyugtat meg.

2020. máj. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ami hat is, olyat nem fogsz találni vény nélkül. Nekem azt mondták a patikában, hogy a legtöbb gyógynövényes hatóanyag a Nervenpflege-ben van. Abból a max adag napi 9 tabletta. Nekem nem hatott. Sem az, sem a sedacur, sem a valeriana.

Csak orvosi rendelvényhez kötött szer hatott nekem, frontin néven. 15 évesen kezdtem szedni, most vagyok 20, és egy hónapja hagytam abba. Nekem nem orvos diktált, én kezdtem el szedni, én adagoltam és magamtól is hagytam abba. De ehhez némi addiktológia alapismeret szükségeltetik. Nem volt egyszerű napi 7mg-ot letenni... (Kezdőknek 1mg is sok)

2021. febr. 6. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!