Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Epilepsziások, szoktatok...

Epilepsziások, szoktatok valami furcsát, rosszat érezni a fejetekben? Nem tudom hogyan lehetne rendesen megfogalmazni. Többi lent.22/L

Figyelt kérdés
Most már egyre gyakrabban érzem, hogy valami mintha nem lenne rendben az agyammal, vagy a fejemmel. Mintha zűrzavar lenne ott. Nem is tudom hogyan írjam le. Olyan 3 éve állapították meg, hogy epilepsziás vagyok, de sose voltak nagy tüneteim. Általában kiesnek dolgok, nem figyelek oda, sőt, néha halucinálok is. De ennyi. 2 gyógyszert szedek rá. Az orvosom Debrecenben van.

2019. dec. 7. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszélj a kezelőorvosoddal. Lehet ez a gyógyszer(ek) mellékhatása. Alapból szerintem ilyen tüneteket maga az epilepszia nem okoz.
2019. dec. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már 3 éve szedem a gyógyszereket, és csak most lennének ilyen mellékhatásai?
2019. dec. 10. 16:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom, mert nem vagyok neurológus,mindenképpen a kezelőorvosoddal kellene beszélned. Amiket leírtál az lehet akár pszichiátriai probléma jele is.
2019. dec. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia. Én 5 éve vagyok epilepsziás.

Az elején csak a kríziseim voltak jelen, de kb 2 éve lett a sötéttől egy pánikrohamom, ami epilepsziás rohammá vált. Azóta nagyon parázok, hogy véletlenül se kerüljek full sötét helyre, emellett a fények is zavarnak, a minták, a színek, emellett sok más is. Nekem is berögződtek ezek a félelmek és nagyon sokszor rámtör, ilyenkor én is valamit érzek a fejemben, hogy nem okés.

Azt tudom tanácsolni, hogy mindenképp fordulj egy pszichológushoz, nekem nem vált be, mert elég főnök típus vagyok, így nem bírtam 2 alkalomnál tovább, de mindenkinek ajánlani tudom.

19/L

2020. jan. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az egész mindig "rázkódásokkal" kezdődött.

Órák, napok elteltével a "kilengések" egyre nagyobbak lettek.


Amikor már elestem egy ilyen miatt, sejtettem, hogy jön az action, eszméletlen leszek előbb-utóbb.


Amennyire lehet egy ilyen sztorinak "happy end"-je, az megtörtént, be lett állítva a gyógyszerem, tünetmentesen élek.

2020. márc. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!