Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Esténként lefekvés előtt...

Esténként lefekvés előtt rengetegszer kell pisilnem de amikor elmegyek wcre kiderül hogy mégsem. Mire visszaérek az ágyba megint kell. Esetleg valakinek van ötlete hogy ez miért van vagy mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés
2020. máj. 29. 23:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy idétlenül hangzik, de nem tudok tőle rendesen aludni :(
2020. máj. 29. 23:06
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Felfázás, húgyúti fertőzés vagy pszichés probléma.
2020. máj. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Az sem mellékes, hogy férfi vagy-e, avagy nő?
2020. máj. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Igyál lefekvés előtt 1sört!(attól tényleg kell,és altat is)
2020. máj. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Nekem psziches. Ugyanis olyan, mintha nem tudnam kiuriteni a holyagom, vagy irritacio lenne. De ez mindig csak itthon van, es lefekves utan gyakran.

Mikor elmegyek otthonrol es el vagyok foglalva, akkor eszeme se jut. Es max egyszer kesobb pisilnem kell, de rendesen.

Ra lehet kattanni odafigyelessel. Nem hulyeseg vizet inni elotte, legalabb legyen mit. Meg jobb lenne olvasasba, filmbe feledkezes utan relaxosan bealudni.

Egy kivetel. Noknel menstruacio elott napokig vizvisszatartas van, es az utolso pillanatban tenyleg rengeteget kell pisilni.

2020. máj. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor a WC-ről visszaindulsz, csapd be, mert félúton fordulj vissza a retyóra és oda ingerrel érkezel akkor.
2020. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!