Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet hogy csönd van a...

Mitől lehet hogy csönd van a környezetemben és mégis halk zenét hallok?

Figyelt kérdés
Mitől van hogy csönd van körülöttem,és mégis halk zenét hallok?

2020. máj. 31. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyet én is szoktam hallani a tök csöndben. Valahol messziről hallod biztos.Nappal? Panel vagy kertes?
2020. máj. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mi panelben vagyunk és este halkan mindig hallatszik valami, valahol zenét hallgatnak és sajnos a panel elég jól vezeti, főleg a csöveken keresztül a hangot.
2020. máj. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdekes. Én egyszer télen a Baranyai-hegyháton túráztam tejszerű, sűrű ködben. Egyszer csak amolyan "Jóebédhez szól a nóta" szerű zenére lettem figyelmes. Megpróbáltam megkeresni a hang forrását, elindultam felé, aztán egyszer csak mintha a másik irányból jött volna. Ezt vagy 5x megcsinálta velem, aztán feladtam. Fura egy érzés volt. Már arra is gondoltam, hogy a zene csak a fejemben létezett, de ahhoz szerintem túl valóságosnak tűnt. Azóta sem tudom, mi volt ez...
2020. máj. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kertes házban lakom,és kb egy hónapja történik ez velem.Lehet hogy vérnyomás miatt,elmegyek orvoshoz mert ilyen még soha nem történt velem,csak nehogy kinevessen hogy képzelődöm.
2020. máj. 31. 10:15
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as

Én ott besz.rtam volna, mint egy rossz horror wazze.

2020. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyakran van hogy az agy tárolja az előtte hallott megtörtént dolgokat,ezért hallod.Szerintem ne agódj túlzottan! De ha orvoshoz mész nem fog ki nevetni inkább elküld pár vizsgálatra mert komolyabb oka is lehet.
2020. jún. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!