Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek kiskora óta v alakban...

Akinek kiskora óta v alakban nő a haja az tényleg nemfog kopaszodni?

Figyelt kérdés
"widow peak" az angol megnevezése ennek igy nő az én hajamis. Fodrászom szerint emiatt nem fogok kopaszodni mivel már eleve kicsit kopasnak születtem
2020. jún. 1. 03:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem garancia, de tény hogy gyakoribb hogy az ilyen hajúak nem kopaszodnak. Egyébként a kopaszodás nagyrészt anyai ágon öröklődik, ott nézegess körbe a famíliában hogy hordozod e a gént ami kopaszít.
2020. jún. 1. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyapám anyai ágról már legalább 60 éves ősz hajszálai vannak egy egyáltalán nem kopasz
2020. jún. 1. 03:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor te sem leszel az, 100%.

Nézz körül más családokban, én sok olyat ismerek ahol kopasz apuka fiai egyáltalán nem lettek azok egyik sem, mert az anyjuk apja dúshajú volt.

Kopasz apuka lányai viszik tovább a felelős gént akiknek ha fiai születnek, nagy eséllyel korai kopaszodók lesznek.

2020. jún. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!