Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van aki nem vágja odalent?

Van aki nem vágja odalent?

Figyelt kérdés
Én csak akkor szoktam ha már eléggé zavaró de akkor is csak kicsit, sose vágtam le teljesen, nem is értem miért vágják sokan, anyum se vágta soha nem is gyantázza. Miért jó ha full meztelen vagy alul szószerint?

2020. jún. 2. 01:07
 1/2 Petneki József válasza:
100%

Sokan higiéniai okokat emlegetnek, mondván, hogy a szőrbe több piszok és kórokozó ragadhat, de megnyugtatlak, hogy rendszeres tisztálkodás esetén a szőr megléte nem jelent problémát.


Ezenkívül még szempont, hogy a te ízlésedet és kényelmedet melyik verzió szolgálja jobban, a borotvált, a közepesre nyírt, vagy a hosszú.


És legutolsó sorban van, aki figyelembe veszi, hogy a partnerének vagy fiúbarátjának milyen az ízlése. Vannak férfiak, akik azt szeretik, ha szőrös, vannak akik azt szeretik, ha csupasz, és vannak akiket teljesen hidegen hagy, hogy milyen.

2020. jún. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én mindent leszedek, szeretem hogy puha és csupasz, nekem így egyszerűbb. Nem higiéniai oka van, vagy esztétikai vagy elvárások miatt, csak simán így kényelmes meg nekem így sokkal érzékenyebb ott és ez szintén jobban tetszik.

De az tény, hogy sok pasi szereti ha van pl egy csík, vagy valami fazonírozás, sokan meg pont azt ha nincs ott semmi. Akinek viszont ez a legfontosabb ott már bajok vannak. Persze lehet ezzel is játszani, izgi tud lenni :)

Ha ápolt, és neked így a jó akkor csináld így, semmi rossz nincs ebben.

2020. jún. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!