Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak szerintem probléma, hogy...

Csak szerintem probléma, hogy nem kell pótolni az elmaradt elsősegély vizsgákat ami a jogosítvány megszerzéséhez szükséges?

Figyelt kérdés
Szerintem alapvető és nem haszontalan tudás noha például újraélesztést, stabil oldalfekvest alapvetően tudni kellene mindenkinek sőt még többet... Kíváncsi lennék például szakmabeliek véleményére

2020. jún. 3. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvos vagyok. Ezek az elsősegély vizsgák alapból lótrágyát sem érnek. Az elsősegély oktatásának középiskolai tananyagnak kellene lenni, amit mentőtisztek vagy orvosok oktathatnának.
2020. jún. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Alapvetően én is így gondolom,hogy iskolai tananyagnak kellene lennie!!! A másik részét illetően nem tudok nyilatkozni, nekem nincs jogsim, egy mentős ismerőst kértem meg én is, hogy magyarazzon el, mutasson néhány dolgot.. De fontosnak gondolom, hogy a lakosság körében tanítsuk meg legalább annyit, hogy nyomja a mellkast és kész...
2020. jún. 3. 19:15
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem érint a dolog de én csak örülnék neki ha megúsznám mert úgysem nagyon tudnám használni szerintem de nem is akarnám, nem akarnék senkin segíteni.
2020. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem is akarom soha megtanulni.
2020. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam... Amíg nem saját bőrömön tapasztaltam, hogy jó dolog ha tudnak segíteni rajtam...
2020. jún. 3. 20:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel még az sem használja jó eséllyel 25 vagy 250 évig, aki megtanulta a vizsgára, inkább a szívatás szintjén mozog a dolog, mert úgyis elfelejti.
2020. jún. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Alapvetoen hulyeseg, de ha belegondolok, nekem pl egy delutan alatt leadtak az anyagot. Batyammal gyakoroltam, es ket delutant szantam a tetelekre. Meglett. De oszinten, élesben nem tudom hogyan teljesitenek.
2020. jún. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az egész egy felesleges hülyeség ami arról szól, hogy a vizsgáztatást végző szerv legálisan szopassa az embereket és beszedje a lóvét csak gondolj bele 10000 Ft a tanfolyam utána meg a vizsgadíj 8200 Ft (emlékeim szerint ennyi) ez máris 18200 Ft, és elég sokan mennek másodjára az már máris 26400 Ft és ez csak egy darab ember. Ideje lenne már eltörölni azt, hogy kötelező legyen vagy pedig pl. a KRESZ vizsgába belerakni +5 kérdést ami a közúti elsősegélyről szól.
2020. jún. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!