Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor allapithatjuk meg, hogy...

Mikor allapithatjuk meg, hogy valaki depressziós?

Figyelt kérdés
Hol van az a határ, amikor már azt mondhatjuk, hogy ez az ember depressziós, nem pedig csak szimplán rossz kedve van, vagy hasonló.

2019. máj. 9. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszú ideig tart, és gátol a mindennapi életben. De a legbiztosabb ha elmegy az ember orvoshoz, és ő mondja ki.
2019. máj. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szomorú és rosszkedvű, senki és semmi sem tudja felvidítani. Legszívesebben fel sem kelne az ágyból, és csak sírna. Nyomorultul érzi magát, meg akar halni.
2019. máj. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En akkor vettem eszre mikor semmiben nem leltem mar oromot, ki se mozdultam sehova eltaszitottam az embereket mellolem, tobbet szorongtam (ez nem minden esetbe nyilvanul meg depresszios embereknel). Ha ugy erzed magad hogy mar teljesen ures vagy es nem csak 1-2hetig van rossz kedved hanem tobb ideig, akkor ajanlom hogy menj el egy orvoshoz. Ha tenyleg beteg vagy akkor a gyogyulas kortol meg sok egyeb tenyezotol fugg minthogy mi okozta, mennyi ideje tart az allapotod, van e valamilyen drog vagy alkoholfuggoseged stb. Nekem korulbelul 1 evbe telt hogy eljussak ahoz a ponthoz hogy normalisan tudok elni lassan gyogyszer nelkul es a szorongasom teljesen megszunt. A rosszkedv onmagatol elmulik, de ha valaki beteg mihamarabb kezelesre kell mennie mert minnel tovabb huzza annal nehezebb lesz a gyogyulas.
2019. máj. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!