Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem helyre magam...

Hogyan tegyem helyre magam lelkileg, ha senkire nem számíthatok?

Figyelt kérdés

Bármi problémám van, senki sem hajlandó segíteni, sőt még csak meghallgatni sem.

Nem rég végeztem az egyetemmel, mindenki másfelé ment tovább, a szerencsésebbek már munkát is találtak, én pályakezdőként sehol sem találtam még munkahelyet, a párkapcsolatom sincs, nem rég lett vége több év után.

Egyszerűen semmiben sem találom meg a jót, egyedül vagyok, és kezd rámenni minden az egészségemre, gondolok itt az étvágytalanságtól kezdve, a fogyáson át az álmatlanságig mindenre.

Pszichológusra nincs pénzem, a szüleim nagyon minimálisan támogatnak csak anyagilag, ameddig nem találok munkát, és persze ennyi idősen már nem is várhatom el tőlük.

Aki volt már hasonló helyzetben, hogyan vészelte át? Mi segített a nehéz idők túlélésében?

Nem volt még soha ennyire nehéz, bármilyen tanácsot szívesen fogadok.



2020. jún. 6. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Felesleges is lenne pszichológusra költenek a pénzed. Megváltozott az életed. Nemrég még buliztál és tanultál, mozgalmas bolt az életed és ennek vége. Munka nincs, cimborák elfoglaltak. Üdv a felnőtt életben. Nem gúnyolódásnak szánom, csak a legtöbb embernek van ilyen időszak az életében. Sokszor megesik hogy nincs kire számítanunk. De fontos hogy bízzunk abban hogy jobb lesz. Ne hagyd el magad. Ilyenkor még kell ragadni a legkisebb lehetőséget is. Vegyük azt hogy nincs munkád amit szeretnél. Nem baj, addig csinálj mást, közben keresgélsz, és ha lesz lehetőséged akkor lépsz.
2020. jún. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Üdvözöllek a felnőtt létben! Rádöbbentél, hogy csak magadra számíthatsz az életben, nos ez ilyen hatással van az emberre. De bölcsebb lettél, gratulálok.
2020. jún. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2:

Sajnos ez nem válasz a "problémámra", de köszönöm szépen az elismerést!

Nem a felnőtt léttel van bajom, majd kérlek, hogy fuss neki még egyszer az olvasásnak.

2020. jún. 6. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!