Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon félek a haláltól! Te...

Nagyon félek a haláltól! Te mit csinálsz, hogy jobb legyen? Nem akarom elfogadni, azt a valós tényt, hogy semmi nem lesz!

Figyelt kérdés

2020. jún. 7. 17:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Két dolgot tehetsz: reszketsz továbbra is a halálfélelemtől, vagy elkezdesz válaszokat keresni. Erre ott van a filozófia és a vallások, mindegyikből tanulhatsz valamit, ami segít kijönni a félelmedből.
2020. jún. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Értem. Ha a halál után vége van mindennek, akkor remélem alvás lesz. Mert tény az, hogy alváskor tényleg nem fáj semmi, nem érzel semmit. De ez horrorisztikusan borzalmas! Inkább az öröklét, mint a semmi. Még várom a válaszokat!
2020. jún. 7. 17:44
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

gyűjts hibernálásra

Oroszországban kétmillió forintért+fenntartási dijért lefagyasztják a fejed a halálod után és majd ha orvosilag lehetséges lesz akkor feltámasztanak

[link]

Úgyhogy vedd fel velük a kapcsolatot és kezdj el gyűjteni

2020. jún. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Értem a félelmeidet, de logikailag ez így nem jön ki, hiszen ha "semmi lenne", akkor se fájna tulajdonképpen :)

Hány éves vagy egyébként, hogy ilyeneken agyalsz?

2020. jún. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
17 vagyok. Olyan lennék ma 17:46 mint a Futurama-ban azok a fejek? Inkább kihagynám, mert igazi test nélkül semmi lenne. Remélem létezik a lélek.
2020. jún. 7. 17:53
 6/16 anonim ***** válasza:

Az szerintem se lenne túl nyerő :)

Mondd, vallásos családban nevelkedtél? Van hívő a családodban, barátaid körében?

2020. jún. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Kedves kérdező a fejedhez kapnál egy testet is nagyon valószinűleg de te tudod ha neked a temető jobb megoldás akkor az a te dolgod
2020. jún. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok keresztény. Istenhívő vagyok. Jó néhány éve imádkoztam utoljára.
2020. jún. 7. 18:03
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem a problémát. Mielőtt megszülettél pont ugyanez volt, ráadásul 13,7 milliárd éven át. Zavart, fájt, unatkoztál, megőrültél alatta ?
2020. jún. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy meg fogok szűnni. Soha többé leszek. Itt a vége. Öntudatlanság. És azért nem zavar/t az, mert nem emlékszel rá. Még az első szavamra, nem hogy a születésemre. Szóval miért emlékeznék a semmire, vagy az előző létezésre? Mert komolyan mondom. Nem emlékszem még a születésemre is.
2020. jún. 7. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!