Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek a hányinger ellen?

Mit tegyek a hányinger ellen?

Figyelt kérdés
Fél 2 és még mindig nem alszom. Mondjuk amúgy sem tudok aludni, de ez most így még rosszabb mert hányingerem van. Lefekvés előtt olyan másfél órával megettem vagy 4 muffint. Már azon is gondolkoztam, hogy kihányom, de nem szeretnék senkit felébreszteni vagy megijeszteni a házban hogy furcsa hangokat hallanak a fürdőből. Nemtudom, lenne lehetőségem kihányni észrevétlenül? Biztos utána sokkal jobb lenne. És emellett jól jönne valami tipp esetleg elalvásra. Néhány napja ezzel küszködöm és nem tudom mit tehetnék ellene.

2020. jún. 8. 01:46
 1/1 anonim ***** válasza:
91%

Van esetleg gyomor problémád, vagy idegi alapon van a hányinger?

Az az igazság hányni halkan nem igazán lehet. Mert úgyis szűrődnek ki hangok. Főleg, ha öklendezik az ember.

Esetleg salvus vizetek nincs otthon? Vagy hányingerre, hányásra a colat is ajánlják,de csakis pici mennyiségben. 1 deci maximum. Az viszont az alváshoz nem a legjobb...

Neten írd be, hogy alvás meditáció... Kezd el hallgatni. Én van, hogy az elején elalszok már.

Most is azt fogom tenni, mert sajnos erős refluxos vagyok és a gyomrommal küszködök napok óta. Aztán nagyon rossz közérzetet csinál.

Sokszor segít a meditáció, érdemes kipróbálni.

2020. jún. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!