Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megszeretnék halni, meg nem...

Megszeretnék halni, meg nem is, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Igazából, nagyon depressziós vagyok az útobbi napokban, ahogy bejött ez az egész... Lehet a bezártság az oka nem tudom, de nagyon rosszul érzem magam, van egy "barátnőm", azért idézőjeles, mert még nem tudom mi lesz. Néha ignorál, néha nem, lehet szeret, lehet nem, mással lóg igazából, velem alig foglalkozik. ( fontos még közelről nem ismerjük egymást. )

... És már nem írom ezt a rohadt nyomást, nem vagyok perfect állapotban, rohadt sok dolgot rám fűznek, nem tudok mindent megcsinálni, nem birom..

Legszívesebben meghalnék...



2020. jún. 8. 04:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

Inkább csináld azt amihez kedved van.

Kockulj, piálj, sportolj, találd ki, hogy vmi nagy dologra gyűjtesz.

Aztán majd magától jobb lesz, azzal hogy nem foglalkozol semmivel

2020. jún. 8. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem megy....
2020. jún. 8. 06:03
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte én is hasonlóképp éreztem magam. Ahogy mindentől elzártak engem is hasonló érzés fogott el. Engem az segítettzki, hogy kitűztem magam elé egy célt, ami el tudta vonni a figyelmem. Aztán jöttek a barátok is, és ők is segítettek.

De érdemes lehet felkeresni egy pszichológust, és vele is beszélni erről.

2020. jún. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Igazából reménytelennek érzem az életemet.

Mindig segítettem mindenkinek, de sok esetben levoltam nézve, meg a rosszat egyből észrevették... Az is lehet az érzéseimmel is játszanak, nekem ez már kezd sok lenni, ezért szeretnék eltűnni innen...

2020. jún. 8. 07:22
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is beleestem abba a hibába, hogy sok mindenkinek segítettem önzetlenül, viszont visszafelé nem kaptam semmit. Volt, hogy ez miatt én is nagyon kiborultam.

Viszont emiatt nem szabad feladni, én mivel makacs személy vagyok kijelentettem, hogy csak azért se fognak azok "nyerni" akik ide juttattak.

2020. jún. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Purrincess Noire válasza:
69%

Ismered, azt a "híres" mondatot, amit általában hülyeségek előtt mondanak? Biztosan, de segítek itt, az "Egyszer élünk!"-re gondolok.

Gondolkodtam ezen. Igazán, csak egyszer élnénk? Én nem hiszem. Egyszer halunk meg, na ez már igaz. Viszont az élet nagy kincs, amit kaptunk és az ajándékokat sem szoktuk eldobni. Vagy igen? Ne add fel, még az elromlott játékokat is meg lehet javítani! Mindig van egy újabb esély, még, ha azt érzed, hogy számodra már végképp befellegzett. Azt mondom, használd ki az életet, amennyire csak lehet. Ne vess véget neki hamarabb.

Nincsen rózsa tövis nélkül. Mindenkinek vannak hullámvölgyek az életében, ezek lehetnek kisebbek, vagy épp nagyobbak. Élj, mert élni kell és élni jó.

Le voltál nézve? Na és? Ne foglalkozz vele! Van, aki nem tudja elviselni, hogy a másik jobb ember, mint ő. Inkább bemocskolja és ócsárolja, mert így érezheti győztesnek magát. Ne add meg nekik ezt az örömöt.

Sok dolgot fűznek rád? Csak végy egy mély levegőt és apróban kezdd. Ha egy hatalmas kupac szennyes közepén találod magad és felettébb kilátástalan a helyzet. Szomorkodhatsz miatta, de ettől, még mindig változatlanul nagy kupac közepén leszel. Így, ha fogsz egy ruhát és elkezded, idővel megtisztítod az összeset. Észre sem veszd, de máris ott állhatsz egy gyönyörű mező közepén, a frissen mosott, illatos ruhákkal a szárítón. Az leírhatatlan élmény lesz. A kemény munkának édes a gyümölcse.

És végül, mosolyogj! Vidámsággal még a vészterhes időket is túl lehet élni!Keresd a szépet és a jót, vagy termts.

Én adtam egy löketet, most már rajtad áll, hogy mit teszel.

2020. jún. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Igazából félek megtenni... De lehet, ha valami rohadtul megbántana, akkor ártanék magamnak...

Tényleg, leginkább a barátnőm bántott meg... Semmibe néz engem, ignorál, másokkal elvan, de velem semmit se, pedig nem csináltam semmi rosszat.. :(

Nagyon szívszóritó

2020. jún. 11. 10:57
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában elég sok minden történt, konkrétan a karanténra gondolok. Jó pár embert viselhetett meg ez a dolog, hiszen mindenki csak a gondolataival ült otthon de kérlek légy kedves magadhoz és tarts ki mert a világnak szüksége van rád.

Nem tudhatom, hogy mi van benned de erősnek kell maradnod és túljutni ezen. Ne zárd ki a külvilágot, legyél nyitott mindenre és pozitívan állj a dolgokhoz. Sajnálom, hogy úgy érzed, hogy a hálál jobb lenne számodra, de a tény, hogy még mindig itt vagy és harcolsz igazán boldoggá tesz.

18L

2020. jún. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szépen a bátorító mondatokat. Jól esik, elolvasni, hogy bátorítva vagyok arra, hogy éljek, és ne a halált válasszam, vagy azt, hogy ártsak magamnak.. Sajnos lehet, hogy megcsal a barátnőm, de fél bevallani, vagy nem tudom. Annyit mondott, hogy most nem szeretne senkit se maga mellé, de az érzései meg maradtak. Viszont nekem az jön le, hogy van valakije, és én tartalék vagyok.. Erről viszont privátban tudnék bővebben mesélni.
2020. jún. 14. 02:45
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit megköszönnöd. Nyilvánvaló, hogy ez dolog elég mélyen érint téged így nehéz is lesz túljutni rajta. Bármikor írhatsz és beszélhetünk róla.

18L

2020. jún. 14. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!