Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bromocriptintol kinek milyen...

Bromocriptintol kinek milyen mellekhatasa volt?

Figyelt kérdés

2020. jún. 8. 13:47
 1/4 anonim válasza:
Eleinte minden. Szédülés, orrdugulás, fejfájás, hányinger, álmosság. De nagyon fokozatosan szoktattam magam hozzá. Nekem 2x felet kell szednem, de úgy kezdtem hogy 2x negyed és szépen lassan emeltem. De még így is volt mellekhatasa. De szerencsére hamar hozzá szokott a szervezetem és 1 hét után már semmi bajom nem volt tőle. Azóta is szedem és most már nem érzek semmit.
2020. jún. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

En mikor este szedtem semmit nem ereztem

Most reggel es talan kis faradtsag nem tudtam h az okozza e, de nem veszes

2020. jún. 11. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én esténként egy felet szedve nem éreztem mellékhatást. Aztán önkényesen levettem negyedre és magánlaborban csekkolgattam, hogy lent marad-e a prolaktin érték és mivel szépen lent volt, ezért úgy döntöttem, hogy maradok a napi negyednél.

Egyébként elsőre nekem is napi 1-et írt fel a nőgyógyász, de azt nem akartam bevállalni, aztán megvizsgált egy endorkrinológus is és ő javasolta a napi felet. Aztán egyszer el is hagyatta, de visszament a prolaktinom, igaz, nem annyira magasra. Utána amikor ismét elkezdte szedetni, akkor vettem le negyedre egy idő után.

2020. jún. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem 1-et kellett szednem majd kb egy ev mulva egy kis ideig felet aztan elmaradt, egy ideig alacsony volt kicsit tul alacsony is de most megint nagyon felment. Magasabb mint a legelsonel, akkor 3030 korul most 3350 re felment ugyhogy ujra 1
2020. jún. 11. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!