Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magasan alvók, ti milyen...

Magasan alvók, ti milyen párnát használtok?

Figyelt kérdés
Nekem az a gondom, hogy akármilyen párnán alszok mindig kicsúszik a fejem alól a töltet és forgatnom kell a párnát éjszaka. Vadi új magas töltetű párnával is ez van. Memóriahabosat kéne inkább vennem? Ti milyen párnán alszotok?

2020. jún. 10. 14:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kapsz nincs mese, tömsz magadnak egy jó keményet, mint én.
2020. jún. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én több éve tönkölyhéj párnát használok sosem csúszik ki a fejem alól és azóta a nyakam sem fáj mióta ezt a párnát használom és különböző méretekben kapható kisebb, nagyobb. Csatolok egy linket ha esetleg érdekel én enélkül már nem tudnék aludni :)


[link]

2020. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem memóriahabos van, ez nem csúszik el, nagyon szeretem, Karácsonyra kaptam és azóta soha nem fáj reggel a nyakam, mint előtte.
2020. jún. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

És használtok kis és nagypárnát is egyszerre? Vagy csak egyetlen párnán alszotok?

2-es: ilyen tönkönypárnánk van itthon de én sajnos megőrülök a zsizsegéstől ahogy mozgolódnak a szemek.

2020. jún. 10. 14:57
 5/14 anonim ***** válasza:
Én használok nagyot is meg kicsit is :)
2020. jún. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5-ös: te most a tönkölyös vagy a memóriahabos vagy? :D
2020. jún. 10. 15:10
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy egyszeru kis nyomi nagy parnam, es arra teszem ra a kis Wellpur parnamat. Nekem nagyon bevalt ez a memoriahabos kisparna, de nem a hullamos verzioja, hanem a rendes. Ahogy nezem a Jysk weboldalat, a Wellpur Etne lehet az amilyen nekem van, most 12ezer forint, en asszem anno 7ezerert vettem.
2020. jún. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi akkor ezt így kipróbálom.
2020. jún. 10. 16:10
 9/14 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, mióta memóriahabos párnám van. azóta nem használom a nagypárnát, mert ez elég magas és nem kell alá másik párna.
2020. jún. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9-es: Megkérdezhetem pontosan milyen márka és típus a párna?
2020. jún. 11. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!