Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vény nélkül altató? Nem tudok...

Vény nélkül altató? Nem tudok aludni, egyszerűen sehogy nem megy!

Figyelt kérdés
Lefekszem 10-kor,forgolódok,hánykolódok,és egyszer csak csörög az óra reggel 9 van.Fáradt vagyok nagyon de nem bírok elaludni!Milyen gyógyszert teát vagy akármit vegyek,amitől azonnal bealszom?Egy hulla fáradt 15 éves lány.
2010. júl. 31. 19:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
23%
homeopátiás bogyókat ajánlom nincs mellékhatás nem lehet hozzászokni és természtes alapanyagú gyógyszerésztől kérj tanácsot vény nélkül kapható!persze ha súlyos a dolog irány az orvos
2010. júl. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
0%

A nyári szünet miatt van. Nincs ami lekösse az energiáidat. Szerintem ne vegyél be semmit, én fél éve beteg vagyok egy vény nélküli "enyhe" nyugtató miatt.

Csinálj valamit nap közben, vagy bírd ki még ezt az 1 hónapot, utána ugyanolyan jól fogsz aludni, mint rég.

2010. júl. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Milyen orvos?Ezen kívül annyi hogy anorexiás vagyok,de nem megyek pszicho mókushoz mert felhízlal hogy megint tehén legyek...van más fajta orvos akihez fordulhatnék?
2010. júl. 31. 19:25
 4/34 A kérdező kommentje:
Egész nap mozgok úgyhogy elég fáradt vagyok.
2010. júl. 31. 19:25
 5/34 anonim ***** válasza:
Valerianat kapsz vény nélkül. Ez macskagyökér kivonat, több altatóban, nyugtatóban is alkotórész. Nem erős, ezért két szemet bevehetsz lefekvés előtt 15-20 perccel. Ez alatt lazíts, olvasgass. De 15-20 perc múlva azonnal kapcsold le a villanyt és készülj aludni, mert ha átlendülsz a holtponton és nem vagy alvásra kész, az egész nem ér semmit. Jó éjszakát!
2010. júl. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Köszi!Holnap fogok venni,remélem segít :)
2010. júl. 31. 19:34
 7/34 anonim ***** válasza:

Ne igyál kávét, teáz, colát, ne nézz idegölő filmet du5 után.

Lefekvés előtt1-2 órával ne csinálj semmi fizikailag terhelőt. Minden nap próbálj meg uakkor lefeküdni.


Egyelőre szerintem a gyógyszerre ne gondolj, mert arra sitty-sutty rá lehet kapni, és akkor aztán nincs megállás, tényleg nem fogsz tudni elaludni anélkül.

Van a Herbáriának egy nyugtató teakeveréke, azt lefekvés előtt 1-2 órával kell meginni, azt próbáld meg, vagy citromfű teát, esetleg vmi homeopátiás cuccot, a gyógyszertárban segítenek.

De ha nagyon nem megy, akkor menj el dokihoz, csak a nyugtatók, meg ilyenek szerintem nagyon gázosak...


De Te mit gondolsz, miért nem tudsz aludni???

van vmi gond, vagy esetleg izgulsz vmi miatt...


Sok sikert!

2010. júl. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
94%

19.35 vagyok.

Anorexiához gyakran párosul a depresszió, ami bizony okoz komoly álmatlanságot...

Azt kéne rendbe hozni, mert ezek szerint úgy ahogy vagy nem bírod magad...kár, de meggyőzni nem próbállak, mert úgysem menne...:-(

2010. júl. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
41%
ez egy vicc hogy anorexiás vagy?azonnal menj orvoshoz vagy beszélj a szüleiddel!és homeopátiás bogyón kívül én nem vennék be mást a helyedben
2010. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
milyen orvos először is házi orvos.én is a homeós bogyókat ajánlom
2010. júl. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!