Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bütyökre elég lesz a lúdtalp...

Bütyökre elég lesz a lúdtalp betét?

Figyelt kérdés

Van bütyköm mind a két lábamon. A bütyök miatt el van dőlve a nagy lábujjam és a kislábujjaim. Bal lábas vagyok, a jobb nagy lábujjam meg nagyon fáj. Sajog.

Voltam orthopédián, azt mondták, van bütyköm, és lúdtalpam, a lábboltozatom nagyon meg van süllyedve, ezért írtak fel lúdtalpbetétet, és lúdtalp gyakorlatokat kell végeznem. Azért van bütyköm, mert a lúdtalp miatt rosszul helyezkedik el a súlyom a lábamon. A fájdalom el fog múlni valaha is? Vagy örök életemben ez lesz? Még csak 16 éves vagyok, de rohadtul fáj és sajog.



2020. jún. 18. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
nem
2020. jún. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A bütyök csak műtéti úton korrigálható, lehet a fájdalom el fog múlni, de ez egy csont deformitás, tehát már magától nem áll helyre.
2020. jún. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A bütyök csak úgy magától fáj, vagy csak ha terheled, vagy a cipő nyomja? Az első eset nyilván a legrosszabb, akkor már így marad mert gyulladt a csont. A lúdtalprol esetleg tudsz csinalni egy képet hogy mennyire vészes? Súlyos esetben azt is műteni kell
2020. jún. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!