Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lett egy ideje tele...

Mitől lett egy ideje tele pattanással a hátam, és ekcémás a fejbőröm? Nem vagyok tini, már 29 éves vagyok.

Figyelt kérdés
Tiniként nem voltam pattanásos alkat, most sem vagyok az, pedig voltak / vannak hormonproblmémáim. Egy ideje arra lettem figyelmes, hogy tele lett apró pattanással és mitesszerrel a hátam, és nagyon viszket is. Régebben a fejbőrömön (a tarkóm felett) volt már egy ekcémás foltom jóformán éveken át, ami akkor spontán elmúlt, de most egy ideje az is visszajött, nagyon kellemetlen. El nem tudom képzelni, mitől...

2020. jún. 22. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami ételallergia esetleg? Az is okozhat kiütéseket meg egyéb bőrbajokat.
2020. jún. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
étkezés megváltozása, folyamatos stressz?
2020. jún. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ételallergia tesztet csináltattam, ott minden negatív lett. Intolerancia lehet esetleg, mert még vannak egyéb tüneteim is sajnos. :/
2020. jún. 22. 20:43
 4/5 A kérdező kommentje:
Az étkezésem nem változott, viszont mostanában elég stresszes időszakot élek sajnos.
2020. jún. 22. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha hormonproblémáid vannak akkor attól vagy pattanásos

Közrejátszhat még olyan helyzet ahol mérgező anyagok között vagy és ezért jönnek elő a pattanásaid de én inkább a hormonproblémát gondolom a fő gondnak

Járj el kozmetikushoz havonta egyszer meg végeztess újra hormonvizsgálatot

2020. jún. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!