Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy lefekvés...

Miért van az, hogy lefekvés előtt minden olyan dolog, amire nem akarok emlékezni az előjön?

Figyelt kérdés

Még a kis apróságokat (emlékeket) is nagy dobra veszem, és emiatt nem tudok aludni, most is ez van... Van erre bármilyen megoldás, vagy nem tudok vele semmit se kezdeni?


16L



2020. jún. 24. 02:08
 1/3 anonim ***** válasza:
29%

Hát erre azért nem tudok mit mondani, mert még soha nem fordult elő velem, hogy ne akartam volna valamire emlékezni.

Épp az ellenkezője szokott a probléma lenni.

Pl. születésünkkor van emléktörlés, ez nekem nagyon nagy probléma, hogy nem emlékszem azelőttre.

2020. jún. 24. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez néha velem is előfordul, de szerintem nekem azért van, mert napközben 'nem figyelek oda' az emlékeimre, este lefekvés előtt, meg nem csinálok semmit, és 'tönkreteszem' az idegeimet
2020. júl. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert bánt az ami a múltadban történt, ha bármi problémád van akkor írj privát üzenetet, megbeszélhetjük a fájdalmaidat, elterelhetjük róla a figyelmedet vagy akármi amitől jobb lesz. Tudom milyen érzés rengeteg ideig én is így voltam és nekem is ez segített. 16/F
2020. júl. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!