Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni?

Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Először is bocsánat, ha ez rossz kategória.


Az a problémám, hogy egy csomó mindent nem tudok megcsinálni,a térdem miatt. Valamiért 2 évvel ezelőtt elkezdett nagyon fájni. Voltunk orvosnál, ő azt mondta, hogy hirtelen nőttem, ezért fáj.. Meg is lett röntgeneztetve, de nem találtak semmit.

Tornaórán emiatt nagyon sok kellemetlen helyzetbe kerültem.. Most lenne 2-3 hónapom "helyrehozni" a térdem, csak nem tudom mit kéne tennem. Csak akkor fáj, ha leguggolok, akkor mondjuk csak felhúzni tudom magam, mert magamtól nem tudok felállni, és futásnál is nagyon fáj.

Milyen gyakorlatokat kéne csinálnom? A nyújtás tényleg jó rá?



2020. jún. 24. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem történt valami olyasmi a lábaddal, ami után elkezdett fájni? Beverted, vagy meghúztad esetleg?

Amúgy a magnézium jót tesz a csontoknak :D

Még egy kérdés; a csontodat érzed fájni, vagy az izmodat?

2020. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát.. Talán az, hogy egyszer tesin később értem be az öltőzőbe, mert egyik osztálytársam rosszul volt és segítettem neki, emiatt a tesitanár guggoltatott velem kétszázat..mondjuk ez után eléggé fájt a térdem. De ez 2 éve volt.


Leginkább a csontom fáj.. :/

2020. jún. 25. 22:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet rosszul guggoltál, és amiatt valami elromlott a térdedben. Nekem 3 éve általánosban történt egy eset, amikor lebukfenceztem a szekrényről, és meghúzódott a bal térdem, és azóta fáj :(

Lehet nálad is hasonló történt guggolás közben.

Szedjél rá vitamint, a magnézium alapból sok mindenre jó a szervezet számára.

2020. jún. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2020. jún. 25. 23:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2020. jún. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!