Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez zsír vagy víz?

Ez zsír vagy víz?

Figyelt kérdés

Egészségesen táplálkozok és sportolok is. Érzem hogy van a bőröm alatt valami, ami nem oda való és irritál. Megnéztem egy videót magamról, ahogyan járkálok és a combom lötyög. Mintha egy vizeslufi lenne. Voltam már meghízva és látok is húsosabb embereket, de nekik nem lötyög. Nem így. Lassan jártam és minden lépésnél belötyögtem. Most is mintha a vádlimat fújnák fel, mint egy gumikereket.

Jajjj, de rossz!

Ez zsír vagy víz lehet inkább?

Ha víz, akkor kb. hány centi jöhet fel? Már +2-nél tartok szerintem.


2020. jún. 27. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha voltál már meghízva és fogytál az bőrfelesleg ami ennyire lötyög rajtad. Idővel vissza fog húzódni feszesítő edzéseket kell csinálni és persze türelem kell 1-2 évis akár.

Én kegyetlen formás voltam vékony alkatom volt 20 éves koromig aztán híztam 25 kilót. Amikor fogytam 15 kilót az hirtelen történt már akkor látszódott hogy lötyög főleg a combom meg a hasam és még volt is rajtam felesleg. Akkor lelassítottam a fogyást úgy hogy lehetőleg 2 hónap alatt menjen le maximum 1 kiló. Ezzel a bőröm is utolérte magát feszesedés szerint meg amikor már kezdtem újra feszesebb lenni akkor kezdtem bele a továbbfogyásba ami úgy volt hogy heti 1 kiló mínusz így elég jól utolértem magam. Igaz hogy most is lötyögök de messze nem olyan durván mint anno.

2020. jún. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Gratulálok a kitartásodhoz! Elgondolkoztam rajta... Én is híztam pontosan +25 kilót. Közel másfél év alatt híztam és fogytam le. Durva gyors, tudom.

Felhízni könnyebb volt :)

Mégsem hiszem, hogy erről lenne szó.

Pár napja menzeszelek és előtte nem volt ilyesmi gondom. Meg a bőrfelesleg nem hiszem, hogy bizseregne. Elég fiatal vagyok még, a bőröm gyorsan regenerálódik. Esetleg van más tipped (tippetek)?

Mikor bőrfelesleged volt ha megfogtad milyen érzés volt?

2020. jún. 27. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!