Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Begyulladt a helix piercingem!...

Begyulladt a helix piercingem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Begyulladt a helixem es kisse be is dagadt. Tegnap csak egy karikat birtam bele tenni mert a sima egyenes nem erte at... Ma bele birtam egy egyenes pc.t tenni viszont nincs hely a vegei es a fulem között. Tervezek hosszabbat venni bele de kezelesre es gyulladas lehuzasara mit ajanlanatok? Octenisept van itthon valamint kamillateaval borogatom. Sima alkohollal fertotlenitettem pc cserenel. Van ilyen uto kezelo oldatom amit loveskor kaptam(kb egy honapja lett nove es a pc csere utan lett ez a problemam valoszinu azt az ekszert nem birta) valamint tetran es sudocrem (tudom elvileg semmi kremmel nem lehetne kenni de regebbieket pl tetrannal kezeltette velem aki csinalta) elore is koszi a segitseget!!

2020. júl. 1. 13:15
 1/2 anonim válasza:
Szia, nekem szúrás után sokáig be volt gyulladva a Helixem, én mondjuk nem cseréltem közben, de nekem végül az Oxycort spray segített, sok mindent kipróbáltam, de csak ez jött be Sajnos vényköteles, de háziorvosom nekem simán felírta, azt mondták, hogy 2 héten keresztül kell használni reggel/este egyszer fújd be a gyulladt területet, nekem sikeresen elmulasztotta, azóta semmi baja, és ez már kb. másfél éve volt.
2020. júl. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ejszakara bekentem sudocremmel es teljesen lehuzta a gyulladast. De el fogadok meg tippeket hiszen allandoan bele kapok valamelyikbe es akkor faj egy darabig
2020. júl. 2. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!