Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem hallom a mély hangokat?

Miért nem hallom a mély hangokat?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra arra lettem figyelmes, hogy fülhallgatón nem hallom egyáltalán a mély hangokat. Reggel eléggé furán éreztem magam hallás terén, de különösebben nem foglalkoztam vele, mivel lényegesebben nem tűnt fel, azonban este amikor bedugtam fülhallgatót észrevettem hogy a zene nagyon halk, és nem hallom a mély hangokat. Próbáltam másik fülhallgatóimmal, de nem hiszem hogy mind a 3 pont egyszerre romlott volna el. Esetleg valakinek valami ötlet, hogy mitől alakulhatott ki? Előre is köszönöm szépen a segítséget!

2020. júl. 1. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
Fülhallgató nélkül se hallod? Nem lehet hogy a telefonnal/számítógéppel stb amin hallgattál volna zenét, azzal van a gond? Beszélgetés közben is előjön?
2020. júl. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam számítógépen fejhallgatón fülhallgatón és telefonon is mindkettővel. De se gépen, se telefonon nem hallom. Kicsit talán olyan mintha el lenne dugulva vagy nemtudom.
2020. júl. 1. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!