Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bedugult a fülem és nem...

Bedugult a fülem és nem hallok rá rendesen, mit tegyek? Menjek orvoshoz kimosatni?

Figyelt kérdés
Ki akartam takarítani fülpálcikával de hirtelen bedugult, vagy nem tudom. Most tompán és gyengén hallok rá. (jobb fülem)

2020. júl. 2. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
nekem másnapra kidugul. Probalj meg asitani, vagy befogni az orrod meg a szadat es kifujni a levegot. Doki az kimossa ha nem javul. + legkozelebb ne fulpalcikaval tisztitsd, hanem vegyel sprayt
2020. júl. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

igen, menj el orvoshoz. ha kidugul is, a sok fülzsír bennmarad, aztán egyszer csak felülfertőződik valami bacival.


Na az olyan k---ára fáj, hogy nem kívánnám senkinek. Menj el most, mielőtt még nagyobb gond lesz belőle.

2020. júl. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!