Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért savanykás szagú az...

Miért savanykás szagú az izzadtságom?

Figyelt kérdés
Rendesen fürdök naponta, még csak be se vagyok annyira melegedve, hogy harminc fokban bőrkabátban lennék, nyilván, hanem fürdőruhában vagyok. Mitől lehet ez, a táplálkozásomhoz lehet köze, vagy a hormonokhoz?

2020. júl. 3. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Táplálkozás a probléma. Cukorbetegség esetleg. Egészséges életmód dal elkerülhető. Ha már így rá kérdeztél gondolom sejtetted.
2020. júl. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pedig teljesen egészségesen étkezem, mármint nem eszem sok húst, nem eszem olyasmit, ami nagy zsírtartalmú lenne, vagy túl cukros, semmi üdítőital, édességet ritkán eszem, alkohol+cigi soha nem is volt...:( Mit lehetne változtatni?
2020. júl. 3. 12:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. A stressz miatt lehet, szerintem. Ha izgulok, ilyesmi, nagyon szagosat izzadok, ami nagyon rossz. Egészségesen eszem (szinte csak vizet iszom, sok zöldet fogyasztok). Ez van.
2021. márc. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!