Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Stressztől kialakulhat ez?

Stressztől kialakulhat ez?

Figyelt kérdés
Édesanyám 47 éves, körülbelül egy hete vettük észre, hogy beszéd közben néha az ajkai bal részét oldalra húzza, de nem marad úgy, csak olyan, mint a "tic". Először amikor láttuk megijedtünk, de ismétlődik és ő azt mondja, hogy nem veszi észre. Eléggé stresszes általában, ezért gondoltam, hogy lehetséges, hogy emiatt van. Múlt évben abszolút minden vizsgálat volt rajta végezve:neurológiai, kardiológiai, stb és mindenhol megallapitottak, hogy teljesen egészséges. Gondoltam megirom ide, hátha valakinek van ötlete, hogy mi lehet. Nem drasztikusan húzza el, csak épp egy picit, mintha enyhén elmosolyodna az egyik irányba nyitott szájjal.

2020. júl. 3. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:

ha a neurológus szerint negativ akkor phszihés alapú

Nekem is néha rángatózik a szám vagy az arcomban az izom ha nagyon stresszelek

2020. júl. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Stressz okozza. Nekem általában a bal szemem körül szokott lenni ilyen akaratlan izomrángás.
2020. júl. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!